Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("ders notu paylaşmama sebepleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (62) ...
 • 1
  +1
  -0

  8.30 dersi için 5.30 da sürünerek kalkıyorum, filtre kahveyi sevmediğim halde sadece o uykumu açtığı için yüzümü ekşite ekşite içiyorum. slaytın fotoğrafını çek, hocanın anlattıklarını not et ikisini aynı anda yürütmeye çalışıyorum. sonra eve yorgun argın geldiğimde o notları temize çekip hocanın önerdiği kitaplardan o bölümleri okuyup ekliyorum. üstüne çalışma isteğimi arttırsın diye süslü hale getiriyorum.
  ama bi başkası sırf bekar evinde özgür olduğunu düşündüğünden her gece içip sabaha karşı sızıyo, diğeri de ders sıkıcı diye alttan telefonuyla oynuyo, geyik yapanları saymıyorum bile... normalde yüzüme bile bakmayan insanlar sınav haftası aşşırı iyi davranıyo, bittikten sonra da siktiri çekiyo.
  herkes için söylemiyorum ama benim sınıfım tam olarak böyle. siz olsanız verir misiniz?

 • ... diger entiriler (62) ...