Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("çocukluk") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (4) ...
 • 4
  +4
  -0

  kitap okumak yerine çocukluk albümümü karıştırayım dedim. her sayfayı buruk bir gülümseme ile çevirdim. çocukluğum geldi oturdu yüreğime. i̇nsan bazen çok özlüyor. yani sıradan bir özlemek değil, kalbinin taa derininde bir sızı hissettiren cinsten.

  çocukluğuma dair her şeyi çok özlemişim. en çok ailemin bir arada oluşunu ve o kalabalık piknikleri.
  ya ne bileyim insan yanına yaklaşmaya korktuğu köpeğini bile çok özlüyor. çocuklukta kaldı çünkü. tom çocukluğumu da alıp gitmiş meğer.

  eski evimizi çok özledim. annemin misafir odasındaki tonla oyuncağın bana yetmeyip ablamın ya da abimin oyuncaklarına göz dikişimi özledim. onlar yokken o oyuncakları ele geçirip "bunlar benim" diye cadılık yapardım. zaten cadının tekiydim, hoş hala öyleyim. ablamla kavga etmelerimizi, yine ablamla bir olup abimi odaya kitlemelerimizi ve abimin bir şekilde odadan çıkıp bizi kovalamasını... i̇nsan köpek gibi özlüyor işte. yaramazlık yaparken merdivenlerden yuvarlanmayı bile özledim.

  kırmızı, turuncu, mavi bahçıvan tulumlarımı; kırmızı pabuçlarını ve kırmızı elbisemi, kırmızı bisikletimi, kırmızı montlarımı... kırmızı çocukluğumun rengiymiş meğer. kırmızı gibi capcanlı bir çocukluk.

  çocukluğuma dair gülümseten her şeyi geçtim de ailem bir aradaymış be. şimdi abimi kaç ayda bir görüyorum. o zaman yakınımdaymış. en azından bunca uzak değilmişiz, birlikte gülebiliyormuşuz.

  bu geçen günlere dönmek mümkün değil ama umarım rüyalarımda yaşarım o günleri. lütfen.

  valla sen hala çocuksun tipe bak 1.50 haha - patiklipenkuen 07 Ağustos 2018 11:59
  jsjdjdjdjdjdj seni bu kadar çok sevdiğim için bana yazık sjsksksksk - nisyan 07 Ağustos 2018 12:09
  pasdmfaskmfşajksndfkajsngjkasndf random gülebiliyorum ajsdnflasdjnfljasdf - patiklipenkuen 07 Ağustos 2018 13:12
 • ... diger entiriler (4) ...