Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("hükümeti eleştirmek suç mudur") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (17) ...
 • 2
  +4
  -2

  normal şartlar altında düşünce ve fikir özgürlüğümüz olduğu için değildir ancak 2018 türkiye'sinde hükümeti bırak eleştirmek, ağzından çıkan tek kelime ile alıkoyuluyorsun.

  ben artık eleştirmeyi bıraktım, yoruldum. anlayan yok, tepki gösteren yok, katılan yok, birlik olan yok, ses çıkartan yok, direnen yok. nasıl olsun ki ? diyorum ya eleştirmek bile suç amk yerinde.

  ama olsun ya ülkedeki herkesin ağzı açlıktan kokarken yine en iyi bildiğimiz şeyi yaparız. bir makarna bir kömüre fikrimizi, hür irademizi ve en önemlisi geleceğimizi satarız.

  beni sırf muhalefet kimlikli biri olarak görmeyin, yanlışa yanlış gözüyle bakıyorum sadece. ve ülkede ciddi anlamda ters giden bir şeyler var. eleştirmek istiyorum çünkü ben de bu siktiğimin ülkesinde yaşıyorum.

  1 ülke sikik değil bazı insanlar sikik - dumbledoreunsakali 01 Ağustos 2018 19:54
  yok yok kardeşim bazı insanlar değil ülkede genel itibariyle bir sikiklik söz konusu.dünya ileriye biz geriye.bu ülkede bu kadar cahilin olduğunu hiç tahmin etmemiştim. - senigidicomariko 01 Ağustos 2018 20:58
 • ... diger entiriler (17) ...