Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("suç ve ceza'nın vasat bir kitap olması") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (12) ...
 • 1
  +3
  -2

  üstteki yorumları okuyorum da, sanırım eleştirdikleri az kitap okuyan kesimden değilim.belki algım kapalıdır tabii ki bilemem.
  vasat biraz ağır olsa da, dostoyevski'nin bu eseri beni hiç tatmin etmedi.sayfa sayısı fazla veya iki cilt diye bir kitaba kafadan güzel denmesini doğru bulmuyorum.bir iki heyecanlı nokta hariç beni hiç etkilememişti.yine de her yoruma saygı duyuyorum tabi.
  (bkz: zevkler ve renkler)

  zaten sayfa sayısı çok değil ki 1700 1800 sayfalık sefiller veya savaş ve barış'la karşılaştırıldığında gayet az. 600-650 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. ayrıca okuduğun ortam ve ruh halin de çok etkili belki başka şartlarda okumuş olsan gayet sevebileceğin bir kitap olurdu - fasistmarul 30 Haziran 2018 23:19
  yorumunuz için teşekkür ederim fakat hiç sanmıyorum, yani hayatımın ilerleyişine göre normal şartlarda okudum.herkes sevmeyebilir, bazı şeyler genelgeçer değildir :) - real asociedad 30 Haziran 2018 23:21
 • ... diger entiriler (12) ...