Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yeni başlayanlar için aşk") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (6) ...
 • 2
  +2
  -0

  aydilge ‘nin kendi yoluma gidiyorum albümünde yer alan bir şarkı. ispanyol dörtlüsü aşığı biri olarak bu şarkıyı gereğinden fazla övmemeye çalışacağım çünkü zaafım var.

  şarkı marş tadında. hani böyle ilk duyuşta gelin ve damat içeri girme müziği ya da pasta müziği gibi hissiyat uyandırıyor, bir yandan da coşkulu bir aşk kutlaması soundtracki gibi.

  ayrıca sözlerindeki ironi şahane, kelimeleri mükemmel kullanmışlar. birileri düğün piyasasını sömürecekse en azından böyle şarkılar kullansın, kulaklarımız kanamaz.

  “hoşça kal, kal benimle,
  gitme gel, gel; güle güle,
  aşk heves mi, nefes mi?
  söyle bal.

  kırk yılın hatrına, kal canım aaa
  kahveler yaptım sana, fal diye bak bana.

  hoşça kal, kal benimle”

  bu kadının şarkılarında genelde aynı kelimeler birbirini tekrar ediyor daha önce fark ettin mi ? - tosbağa 13 Mayıs 2018 03:51
  çok sık dinlemem aslında ama bildiğim şarkılarında öyle çok fazla tekrara denk gelmedim. :) - muhalif 13 Mayıs 2018 03:53
  1 hadi ya bana öyle gelmiş demek ki :-) - tosbağa 13 Mayıs 2018 03:53
 • ... diger entiriler (6) ...