Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("twitter’da paylaşılan hikayeler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (4) ...
 • 1
  +1
  -0

  aga açtığıma açacağıma pişman ettiniz başlığı:))) (bkz: #2219318) (bkz: #2219326) .. aga adı üstünde hikaye kurgulanmış veya yaşanmış bir olay haliyle yazdıklarını birebir yaşamalarına gerek yok, bence güldürebiliyor olmasını yeterli.. yani ben o amaçla paylaştım sizler gerçek hikayeleri veya hoşunuza giden hikayeleri paylaşabilirsiniz, ister gerçekten yaşanmış olduğuna bakarsınız ister kayda değer birinin yazıp yazmadığına bakarsınız bu tamamen size kalmış isimlere takılınmamalı en nihayetinde başlıkta xyz kişisinin hikayeleri vs şeklinde değil..

  1 yok reis yanlış anlamışsın yeni gördüm de. sana sataşmadık ben de okuyup okuyup eğleniyorum hikayecilik açısından gayet güzel ama bunlardan ilgi kasabası hesaplara ayarım. adamlar yabancı sitelerden gördüklerini tamamen rt fav köpeği olduğundan kendi başlarından geçmiş gibi anlatıyorlar ya da uyduruyorlar. bunları anı gibi anlatmasalar ya da okuyanlar hikaye olduğunu bilerek okusa hiç sıkıntı yok. - shirok 18 Nisan 2018 19:22
  1 :)) rt fav yok oku eğlen geç benim düsturum bu ;) - kara12 19 Nisan 2018 07:27
 • ... diger entiriler (4) ...