Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("çocukluktan akılda kalan kötü anılar") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

    ... diger entiriler (51) ...
  • 14
    +14
    -0

    6 yaşındayken araba kazası yaptık ama her şeyi aklımda bi yerde kesiliyor ben annemin kucağındayım önde ikimiz varız babam ablamlar inmişlerdi köy yolu pek düzgün değildi bizim tatildi bizde köye gidiyorduk. neyse bayır bi yer aşağısı ful kayalık yüksek dere var aşağıda da arabayı orda durdurmak zorunda kalmıştı babam ama nedenini hatırlamıyorum el frenini de çekmişti arkaya taş da koymuştu olacak iş ya işte ablamlar babam indiler arabadan biz de annemle arabanın uçuruma gelen kısmındayız inmedik daha doğrusu inemedik uçurum kısım kapıyı açmadık her neyse bi anda nedenini bilmediğim bi şekilde araba geriye doğru gitmeye başladı hatırladığım şeyler baba diye bağırmıştım sonra direksiyonu çeviriyoduk annemle onu hatırlıyorum bide babamın arabanın arkasına geçip durdurmaya çalıştığını sonrası yok karanlık bende. ama ablama anlattırdım şöyleymiş sonrası; araba tek ağaç olan yere kadar düşmüş bizim kapı açılmış annem beni çalılıkların olduğu kısma atmış aşağısı dere ve taşlık boğulmayayım diye . annemse o taşlıklara düşmüş dereye kadar sonra başını çarpınca bide dereye düşmüş zaten yüksek mesafe aşağı yardıma inmesi de zor ölmüş orda hastaneye gitmeden . ben de yaşıyorum işte olduğu kadar

  • ... diger entiriler (51) ...