Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en saçma küçüklük anıları") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (111) ...
 • 10
  +11
  -1

  okuldan aidat istemişlerdi bende babama utana sıkıla söylemiştim. tamam oğlum neyse veririz parasını, demişti. şaşırdım ilkin çünkü normalde pek hoş karşılanmaz bu aidat işleri. neyse sabah oldu babam anneme parayı bırakıp gitmiş işe. aldım parayı tüm 50 lira. ulan dedim paraya bak be. neyse gittim verdim aidatı yalan olmasın 30 lira bi şeydi.

  kaldı tüm 20 lira. o zamanlar kağıttan 1 liralar vardı hatırlayanlar bilir. dedim gidiyim kendime şu parayla bi şeyler alıyım. uzun şeker mi dersin, pat pat mı dersin, yüzük fışkırtmalı şaka oyuncakları mı dersin yedim 10 lirayı. kaldı 10 lira. bakkala "abi bu şaranın hepsini kağıt 1 lira yap" dedim aldım parayı gittim eve.

  akşam oldu gittim pederin yanına "baba bak sen bana 1 tane para verdin ben sana 10 tane veriyorum haha" yaptım. durdu şöyle. yağlı kaşığın tersiyle alnıma bi vurdu. "dalga mı geçiyorsun lan benimle pezevenk" dedi. ben herif mutlu olur diye bekliyorken içindeki yuri boyka şaha kalktı usta. yediğim 10 liranın üstüne temizinden bir de dayak yedim. mis gibi.

  teknik olarak çok mantıklı bi girişimde bulunsamda iş pratiğe gelince büyük afallamıştım.

 • ... diger entiriler (111) ...