Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("sevgilisinin erkek arkadaşıyla buluşmasına izin veren erkek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (13) ...
 • 4
  +4
  -0

  bir kadının hayatında sevgilisinden başka erkek yoksa o kadın sağlıklı bir birey değildir zaten, aynı şey erkekler için de geçerli. bir erkeğin etrafında sadece erkekler olursa kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmez, aynı şekilde bir kadının etrafında da sadece kadınlar olursa erkeklere nasıl davranacağını bilmez. manyak mısınız arkadaşlar karşı cinsten de arkadaşlarınız olabilir, onlarla buluşabilir, birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. bizim ülkede duygusal ilişkiler o kadar tuhaf ki insanların sevgilisi olunca o kişiyi direkt hayatlarının merkezine koyuyorlar ve arkadaşlarıyla bağları zayıflıyor, böylelikle insanlar birbirlerinden çabuk sıkılıp bıkıyorlar ve ilişki karşılıklı mutlu olmaktan çok birbirine hayatı zorlaştırmak oluyor.

  1 çok haklısın ++++++++++++++ - erik seven hatun 07 Ocak 2019 00:12
 • ... diger entiriler (13) ...