Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("aldatıldığını öğrenme şekilleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (26) ...
 • 18
  +18
  -0

  daha dün bi arkadaşımın başına geldi bu olay şoklar içindeyiz.
  arkadaşımın daha önce bi ilişkisi vardı oğlan bunu aldattı. arkadaşımda aldatıldığını öğrenince oğlana ağzına gelen küfürleri bedduaları etti. bu olay üzerinden 1,5 sene gibi bi süre geçti tabi arkadaşım bu süre içerisinde bu aldatılma olayını atlattı hatta yeni bi ilişkiye başladı. gayet mutluydu düne kadar.
  şimdi dün arkadaşımın bu aldatan eski sevgilisi arkadaşımı aramış. bedduaların tuttu sevgilim beni aldatıyo diye. oğlan baya araştırmış, takip etmiş, fotoğraflarını felan çekmiş. arkadaşım tabi ki keyiften dört köşe o sevinç içerisinde fotoğraflardan birini kendisine göndermesini istemiş. kız oğlanı kimle aldatıyomuş biliyo musunuz?
  arkadaşımın sevgilisiyle.
  (bkz: film gibi)
  ben bi poşet dolusu abur cubur alıp arkadaşıma geçiyorum :/

  4 aldatapşın. şaka gibi - çılgın att 25 Temmuz 2017 13:30
  yuh bee bu ne xjanziqne - xedegerveren 25 Temmuz 2017 13:35
  boş dertleeeeeeeeer - beni cildirttiniz lan 25 Temmuz 2017 15:38
  1 1. aldatan çocuk önce sevindirip sonra şamarı koymuş, galatasaray gibi. yürü be koçum. - sakire cay yok 09 Mayıs 2018 20:08
 • ... diger entiriler (26) ...