Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("göz görmeyince gönül sever mi") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (92) ...
 • 2
  +2
  -0

  aylardır görmedim, göremedim. en az 6 ay daha göremeyeceğim ve sonrasında belki 1 saat görüşüp 9 saatlik farkla ikimiz de dünyanın iki ucuna geçeceğiz. yaklaşık 1 yıl ayrı kalacağız. günlerce 5 dk bile haber alamadığım oldu, 1 mesaja muhtaç kalmak nedir bilir misiniz siz? tek istediğim iyi olduğunu bilmek çoğu zaman... sevilir be sevilir. göz görmese de gönül sever, çileyi de gönül çeker ama her şeyi yaratana sığındığında ve sabrettiğinde yolun açılır. i̇çini deşen ve sürekli kanayan o yaralardaki acılar bile ilerde yemek için yalvardığın tatlı meyvelere karşı gelen acılardır.

  allah sevdiğinizden ayırmasın ve herkesin gönlüne göre versin ama vazgeçmeyip sabredelim, elbet gelecek biz ağlayanların da güleceği günler...

  ++++++++++ - bakarızz 13 Temmuz 2017 19:06
 • ... diger entiriler (92) ...