Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("suriyelilerin vatandaşı rahatsız etmesi") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (8) ...
 • 2
  +3
  -1

  (bkz: #2002649) nolu entrye cevap olarak;

  hayır efendim onu demek istemedik, sanırım istanbul, izmir, ankara üçlemesinden birisinde yaşıyorsunuz ve bu yüzden dediklerimi anlamakta zorlanabilir hatta inanmayabilirsiniz. bense sizden uzakta 1939 yılında suriyeden ayrılıp türkiye cumhuriyetine bağlı olan hatayda yaşıyorum ülkenin en güneyinde ve her allahın günü bu şerefsiz evlatlarının çıkardığı sorunlar ve yaptığı iğrençliklerle karşılaşıyorum, biz de masum değiliz onların çocuklarını kuma alan orospu çocuğu karakterli insanlarımız yüzünden suçluyuz, onlara ev kiralıyan iş yeri açmasına izin verdiğimiz için suçluyuz ama konumuz bu değil şimdi.

  ilk gelmeye başladıkları zaman yine istememiştik halen de istemiyoruz, hastanelerde çalışan hemşirelere tacavüz eden bu orospu çocuklarını istemiyoruz, taksi parası ödememek için kardeşim dediğim çocuğun dayısını öldüren orospu çocuklarını istemiyoruz, her allahın günü parklarda milletin karısına kızına karışan laf atan bu orospu çocuklarını istemiyoruz, antakyanın belediye binasının önündeki atatürk heykeline işeyen bu orospu çocuklarını istemiyoruz, vatandaşın suriyelileri rahatsız etmesi öyle mi? senin hangi kız arkadaşına 3 suriyeli tarafından tecavüz edildi? sen ne anlarsın gerçeklerden? sen ne anlarsın görmediklerinden bilmediklerinden? bense her gün bunları yaşıyorum, senin hangi arkadaşının dayısı öldürüldü? senin mahallende ki kaç kişi bunlar tarafından bıçaklandı? senin şehrindeki kaç kişi evini kiralamadı diye bu piçler tarafından hastanelik olana kadar dövüldü? cevap vereyim: hiç birisi değil mi? bende öyle düşünmüştüm, bi otur düşün onları rahatsiz eden kimmiş, ekmek elden su gölden yaşamak kolay tabi onlarda bunu istiyor zaten biz ise onların bu hakkı elde etmemesini istiyoruz, senin annen baban akşama kadar it gibi çalışıp kazandığı paranın yarısını bile keyfi harcayamazken onların gün boyu oturup markete geçtiği zaman 3 araba dolusu erzak aldığını gözlerinle gördüğün zaman anlarsın, sizin hiç bir sikim bildiğiniz yok.

  @rakunettin

  2 geçmiş olsun kankam da rakunettin o anlamda dememis yalnız ordaki inceyi kaçırmışsın sen, zaten tanıdığım @rakunettin de demez öyle bir şey - ceryanmuhendisiolucam 06 Temmuz 2017 16:49
  1 olum adam ironi yapmış lan orada - mumyax 06 Temmuz 2017 16:49
  ironiden anlamayan nesile aşina deyiliz @dxdiag - rakunettin 06 Temmuz 2017 21:29
  1 yalnız şu "senin annen baban akşama kadar it gibi çalışıp kazandığı paranın yarısını bile keyfi harcayamazken..." cümleni biraz garipsedim. hedef benim, genelleme yapmamışsın belli ki. benim anamın babamın kazandığı parayı keyfi olarak harcayamadığını nereden biliyorsun? oradan bakınca öyle mi görünüyor bilmiyorum ama çok da güzel harcıyoruz yani. genelleme yapsaydın bu cümleye takılmazdım. - rakunettin 06 Temmuz 2017 21:33
 • ... diger entiriler (8) ...