Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("kadın olmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (62) ...
 • 76
  +87
  -11

  kaçınız bir gece yarısı bir doğum günü kutlaması sonrasında, yalnız yaşadığınız evinize dönmek için bindiğiniz takside telefonda konuşur gibi yapıp "tamam şimdi geliyorum sen bekle beni" dediniz?
  kaçınız bir iş yemeği sonrasında size taksiye kadar eşlik eden samimiyetiniz olmayan kişiye "plakasını alır mısınız?" dediniz utanarak?
  kaçınız o çok beğenerek aldığınız elbiseyi "gece yalnız döneceğim biraz kısa bu, en iyisi başka bir gece eşimle, sevgilimle, babamla vb çıktığım bir gece giyerim" diyerek giymekten vazgeçtiniz?
  kaçınız gece eve dönmek için bindiğiniz dolmuşta "bekar mısınız?" diye soran densiz şoföre "hayır evliyim!" diye yalan söylediniz?
  kaçınız yalnız yaşadığınız evin kapısı çaldığında "ben bakarıııım" diye seslenerek kapıyı açtınız?
  kaçınız bir kutlama sonrasında sizi evde bekleyen ailenizin yanına sizi takip eden adamdan kaçarak nefes nefese gittiniz?
  kaçınız gece son vapurda karşıya geçerken vapurda sizi taciz eden adamdan korkup kuzeninizi arayıp "beni iskeleden alır mısın?" dediniz?
  kaçınız hastaneden döndüğünüz bir sabaha karşı, ışıklarda yan arabada duran adamların saldırısına uğradınız? tacize tepki verdiğiniz için kaçınızın arabasına çarpılıp kaçıldı?
  kaçınız gece geç saatlerde dönmek zorunda olduğunuz işten eve dönerken arabada defalarca tacizcilerin elinden kurtuldunuz, ölümden döndünüz?
  kaçınız araba kullanırken arkadan arabanızın tamponuna kadar yanaşıp uzunlar yakıldı, selektörler yakıldı? kırmızı ışık olmasın diye korkudan eliniz ayağınız boşaldı mı, umutsuzlukla polis aradınız mı etrafta?
  kaçınız bir gece yarısı hasta olan arkadaşınızın evinden çıkmış kafanızda binbir düşünce, dert ile ailenizin yanına gidiyorken ışıklarda çiçekçinin "abla bu çiçekler sana alındı, yan arabadan gönderdi ağabey" cümlesiyle irkildiniz?
  kaçınız "gecenin bir köründe sokakta ne işi varmış kız başına" cümlesini defalarca duydunuz?
  kapatacaksınız çenenizi. fermuar ile beynin ayrı yerlerde olduğunu öğrenip kendinize geleceksiniz!
  kadın dediğin gece vakti de sabaha karşıda sokakta olur! yeri geldi seni doğuran anne de gün karardıktan sonra eşikten içeriye girdi. yeri geldi karın tek başına sokaklarda yürüdü. yeri geldi kızın dışarıda arkadaşlarıyla oynarken güneşin battığını farkedemeyip karanlıkta apartmana doğru hızlı adımlarla yürüdü.
  kadın dendiğinde aklınıza "seks", gece dendiğinde zihninize meşru taciz, tecavüz" düşüyorsa eğer gidip efendi efendi tedavinizi olacaksınız, kadınların dünyasını sapık zihniyetiniz ve küstah yorumlarınızla korkunçlaştırmayacaksınız!

  not : alıntıdır

  10 kıçınız diye okudum allah affetsin - omgissizadam 07 Haziran 2017 03:04
  20 yardım edin sol tarafıma doğru tutmuş prim yedim - eaglegodz 07 Haziran 2017 03:33
  12 bunun prim için yazılmış ay pardon kopyala yapıştır olması da üzücü tabi. - mnurk 07 Haziran 2017 03:50
  2 yazanın eline sağlık. ne kadar da haklı bir serzeniş. - sunturlu 07 Haziran 2017 14:01
  @gunaydin sigarasi yazi belirttiğim gibi benim değil orasi tam olarak açık belirtilmemiş galiba , ordaki olay adamin normal bir şekilde yanindan gecebilecekken arkasında durup beklemesi tarzi bir şey - yarimadam 07 Haziran 2017 23:40
 • ... diger entiriler (62) ...