Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("30 mart 2017 ehl-i beta duyurusu") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (21) ...
 • 35
  +42
  -7

  öncelikle bütün asosyal sözlük yazarı kardeşlerimize selamlar, sevgiler. bilindiği üzere ehl-i beta nesli sözlüğün kurucu nesli niteliğindedir. zamanla sayımız azalmış olsa da buraya ilk günlerden beri verdiğimiz emek ortadadır. kalan az sayıdaki ehl-i betalar olarak sözlüğün son zamanlardaki durumundan son derece rahatsızlık duymaktayız. bu rahatsızlığın sadece ehl-i betalarla sınırlı olmadığını da biliyoruz.

  sözlüğün en eskileri olarak böyle bir başlık açmaktaki amacımız sözlükte olumlu yönde değişiklikler olmasına önayak olmak istememizdir. asosyal sözlük moderasyon ekibi tarafından dikkate alınmayı umuyoruz. nasıl onların derdi sözlükse bizim de derdimiz sözlüktür. biz üzerimize düşen ne varsa yapmaya yine hazırız.

  iyi yazmalar.

  t: sözlüğün gidişatından duyduğumuz endişe ve rahatsızlıktan ötürü ortak bir kararla rahatsızlığımızı dile getirmek istediğimiz başlıktır.

 • ... diger entiriler (21) ...