Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("görmeden sevmek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (22) ...
 • 2
  +2
  -0

  canım çok yandı. görmeden sevdim. bir buçuk ay sonraki doğum günü için yazmaya başladığım lâkin mecburi bir yarım kalmışlık ile noktaladığım yazımı paylaşmak istiyorum.
  kilometrelerce öteden görmeden, dokunmadan, kokusunu ezberleyemeden, gözlerine dalıp kirpiklerini sayamadan sevdiğim henüz duymadığım kokusu burnumda tüten kıymetlim. meşguliyetlerimin en anlamlısı, tanıdıkça sevdiğim ve her geçen gün bağlandığım canım sevgilim. sarılmak, sarıp sarmalamak belki ikimiz için de en güzel hediye olurdu lâkin şimdilik elimden gelen bu. birbirimizi tanımadan geçen 18 yıldan sonra 19.yaşını kısmen de olsa beraber karşılamanın mutluluğunu yaşamak, varlığının tarif edilemez huzurunu tatmak ve birlikte geçireceğimiz nice nice yılların olduğunu bilmek benim için en güzel armağan. i̇yi ki varsın içimi titretenim, yüreğime dokunup ruhumu güzelleştirenim, gönlümün en güzel yerini sahiplenenim. i̇yi ki varsın. sağlıklı, mutlu, umutlu, huzurlu nice yılların olsun. seni seviyorum, seveceğim gönlümün fatih'i. evet, bu kadar. gönlümün fatih'i idi. hislerimin katili oldu. ve belki şimdi sen de herkes gibisin, canımı yakanım.

  1 gerçek anlamda görmeden sevilebileceğinin kanıtısın keşke yarım kalmasaymışsın - öylesinebiri 26 Mart 2017 00:54
  1 karşına senin gibi güzel sevebilen insanların çıkması dileğiyle - bahargüneşi 26 Mart 2017 00:56
  2 keşke.. - öylesinebiri 26 Mart 2017 00:56
 • ... diger entiriler (22) ...