Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("çok kilolu bir kız olmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (3) ...
 • 0
  +0
  -0

  üç yıl önce datça da yazlıkta bir arkadaş grubuyla takıldım. aralarında bir kız vardı sürekli beni kesiyordu hep gözümü kaçırırdım. güzel kızlar vardı ve yanlarında yakışıklı çocuklar. bir ara samimi olduk tek boş kız oydu. diğer kızlar hop hop oynarken o bana hep bir şeyler anlatırdı. bende mevzulara hep evet hı hı derdim. bu kızcağız çok mutlu olurdu. dinlememek elde değildi hiç susmazdı bide hep içkileri o getirirdi bana. bir gece ben yanlışlıkla beline dokundum. nerden dokundum, kız bir anda 100 kiloluk bedeniyle bana sarıldı. bi anda dudaklarımı onun boynunda buldum. çok güzel kokuyordu. dayanamadım dudaklarından öpmeye başladım. hay o gözlüklerimi sikym saçlarına dolanmıştı. iş işten geçmişti. yarısı sabah denizde onunla oynuyor olarak buldum kendimi. diğer arkadaşlarda pis pis gülmeler. söyleyemedim bir an boşluğuma geldi diye. 3 ay onunla takıldım. ama hayatımda bana bu kadar hizmet eden bir insan olmamıştı. güneş kremi bile almıştı bana, tam bana uyandan. sarhoş olduğumda o salak arkadaşlarımın eşek şakalarından koruyan ve beni eve kadar getirirdi. annem bu kadar ilgilenmemişti son 10 yıldır. içimde bir his tersleyim gitsin yapamadım. bir haber geldi ben metropole döndüm. arkamdan hüzünlü bir şekilde bakıyordu. tokalaştığımda beni kulağımın altından en son motor kazasında ölen ablam öpmüştü ölüme gitmeden önce. telefon numaralarımızı almadık. ben unuttum aradan 8 ay geçti ve tekrar yazlığa geldim. yine aynı arkadaş grubu vardı. aklımın ucundan o hiç geçmemişti. biri uzaktan adımı söylüyordu. ben değilimdir diye burun kıvırdım. bana doğru koşan güzel bir kız ve boynumda süzülen kızıl saçlar. kesin bir yanlışlık vardı. ama 10 sny bile olsa çok şahane bir yanlışlıktı. bir koku vardı tanıdık ama bilinmeyen. hoşgeldin dedi gözlerime bakarak.

  hayatımda gerçekten yaptığım en güzel şey o kilolu kızı o yaz dinlemekti. sahilde kızıl saçlarıyla 65 kilo olarak baldırlarımın arasında uyuyan bir melek vardı. yine hep konuşuyordu ve ben bu sefer evet değil seni seviyorum diyordum ansızın.

  yav o değilde sen niye "hosgeldin"i öyle yazdın ki ne gerek var yani anlamadım - buz gibi gol amk 25 Ağustos 2015 21:25
  anlamsız bir anda yazdım - asosyal 25 Ağustos 2015 21:27
 • ... diger entiriler (3) ...