Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("metal fest headbangers'weekend") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (2) ...
 • 0
  +0
  -0

  --- spoiler ---
  Yılın en sert festivali %100 Metal Fest: Headbangers' Weekend 3. yılında 3 günlük dopdolu kadrosuyla 29-30-31 Ağustos tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta!

  Festivalin bu yılki heyecan verici kadrosunun yabancı konukları ülkemizde yıllardır beklenen Avrupa’nın thrash devi Kreator, geçtiğimiz yılın en başarılı metal albümünün sahibi, Jeff Loomis’li kadrosuyla ülkemizi ilk kez ziyaret edecek olan Arch Enemy, gotik metalin öncülerinden Therion, İsveç metalinin sert ve hüzünlü çocukları Katatonia, melodik death metalin İsveçli yaratıcıları At The Gates, Fin folk metal neferleri Ensiferum, yeni albümleriyle ortalığı birbirine katmaya hazırlanan Moonspell, death metal efsanesi Carcass, dark metalin en saygın isimlerinden olan Rotting Christ, 2014 yılının en iyi extreme metal albümünün sahipleri Septicflesh ve Dubai’li genç ve ümit veren topluluk Svengali.

  %100 Metal Fest: Headbangers' Weekend sahnesi elbette ülkemizin de en başarılı metal gruplarını ağırlıyor. Murder King, Pitch Black Process, Metalium, Thrown to the Sun, Soul Sacrifice, Kes, Vortex of Clutter, Athor ve Chaosnerve toplulukları kariyerlerinin en güçlü örnekleriyle üç gün boyunca Türk metal seyircisiyle birlikte olacaklar.

  Geçtiğimiz yıllarda Overkill, Children of Bodom, Epica, Dark Tranquillity ve Sonata Arctica gibi grupları Türk metal seyircisiyle buluşturan %100 Metal Fest Headbangers' Weekend 2015 yılının tartışmasız en sert festivali olacak, yerinizi şimdiden alın. Organizasyon Vera Müzik.

  29 Ağustos 2015 Cumartesi:
  Katatonia, At The Gates, Ensiferum, Moonspell, Septicflesh, Soul Sacrifice, Chaosnerve

  30 Ağustos 2015 Pazar:
  Kreator, Therion, Carcass, Rotting Christ, Metalium, Pitch Black Process, Athor

  31 Ağustos 2015 Pazartesi:
  Helloween, Arch Enemy, Murder King, Thrown To The Sun, Kes, Svengali, Vortex of Clutter

  --- spoiler ---

  https://www.youtube.com/watch?v=qxFMTfJjd3Y

  sağolasın kardo düzelttiğin için. - asosyal 21 Ağustos 2015 20:24
 • ... diger entiriler (2) ...