Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("hoşlanılan kıza açılmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (37) ...
 • 0
  +0
  -0

  üzerinden büyük bi yük kalkıyor be insanın :)
  bi kızdan hoşlanıyordum kütüphane de tanışmıştık sonra ben bunu instagram dan ekledim ordan konuştuk bi sure sonra numarasını verdi herşey cok güzel gidiyor beraber sinemaya gidiyoruz, yemek yiyoruz, cafeye gidiyoruz beraber ders çalışıyoruz vs vs neyse dedim artık açılacam her zaman yürüğüz bi yol vardı oraya gideriz orda açılırım diye düşündüm her neyse gittik yürüdük ben acılamadım tabi neyse bunu apartına bıraktım ama gidemiyorum bi sigara yaktım sonra yazdım mesajı gönderdim böyle böyle ben hala aşağıdayım istersen in konuşalım dedim inmedi.
  ama canı sagolsun onunla vakit geçirmek bile çok güzeldi.

  keşke yüzüne diyeydin yahu. ergenler gibi mesaj nedir. - daniel guiza 11 Ocak 2017 02:00
  keşke diyeydin. bir ihtimal varmış gibi. zira hoşlanmasa veya beğenmese sinemadır yemektir yapmazdı. - daniel guiza 11 Ocak 2017 02:42
  hakkat üzüldüm. zira bende böyle bir ekşına girişcem. dediğim gibi yemektir kafedir var bişiler. biraz daha zaman geçsin istiyorum sadece. iyice tanıyayım.. benim olayda benzer durumda tepkisini merak ediyordum açıkcası. - daniel guiza 11 Ocak 2017 02:46
  bir umutsuzluğa kapıldım. moral bozuk... - daniel guiza 12 Ocak 2017 18:17
 • ... diger entiriler (37) ...