Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yenilen en iyi dayak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (107) ...
 • 14
  +14
  -0

  o zamanlar lise 3'teyim. dersleri kaynatmaya çalışan, günleri lak lak ile geçen bir yaylacı ekibimiz var. "a" dense yıkıyoruz sınıfı, millete de saygımız yok yani (o zamanlar farkında değildik, hayat bize güzeldi).

  biz yaylacılara haber geliyor, pek sevgili müdürümüz h.a makamında bizi ağırlamak istiyormuş. o zamanlar da müdürümüzün bir namı var, kolonya ikram(!) etmeler, sevgi gösterileri falan.

  neyse biz 5 kişi müdür odasının yolunu tuttuk. girdik içeriye, tek sıra halinde yan yana dizildik. oraya çağrılma sebebimiz ise sınıfta küfürlü konuşmamızmış. özellikle de kız arkadaşlara karşı konuşuyormuşuz. 6. sınıfa kadar dışından küfür etmemiş (içimden küfür edebiliyordum tabii) gazipasa ne ile itham edildiğini anlamamıştı.

  sınıftayken sohbetlerde küfür ederdik yalan yok ama kız arkadaşlara küfür ettiğimiz söyleniyordu. ne kadar yalan olduğunu söylesek de müdür bey oturduğu koltuktan kalkmıştı bi' kere.

  pek şiddetli olmasa da sırayla tokatlamaya başlamıştı bizi. müdür yardımcımız da kapıdan bizi izleyip gülüyordu. diğer dört arkadaşı iki tur tokatlamış, sadece ben kalmıştım.

  yoruldu bırakacak galiba derken iki de bana salladı. içkinin üzerine cila çeker gibi resmen.

  bir ara sigara içtiği bilinen arkadaşla konuşuyordu.
  -ne içiyon sen?
  +parliament hocam.
  -oğlum ben bile samsun216 içiyom zenginsin galiba sen? babanla konuş da klima parası lazım biraz destek çıksın bize.arkadaş da "hocam biz zengin değiliz" demişti. bir daha vurdu ona.

  düşününce ona ne zevkli geliyormuştur çocuk dövmesi. streslenince çağırıyor iki öğrenci tokatlıyor.
  (bkz: mazlum'u getirin bana) krizleri de olabilir pek tabii.

  aslında benim için de sorun yoktu. tek başıma iken dövse zoruma giderdi de toplu halde dayak yiyince (haksız yere dövse bile) zevkli oluyordu. arkadaşının kızarmış yüzüne bakıp gülmemek için kendini zor tutman yediğin tokatları unutturuyor.

  bir iyi yanı da dayaktan sonra kantine gidip oturduk, derse son 2dk kala girdik. aslında iyi olmuştu. bir liseli için derse girmiyor olmak paha biçilemez bir şeydi. tişikkirlir sipirmidir.

 • ... diger entiriler (107) ...