Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("şiir gibi dayak yemek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (5) ...
 • 4
  +4
  -0

  bir telefoncu dükkanın da çalışıyorum okulla beraber götürüyorum işi, dükkan bir apartmanın en katına yapılmış, sıva boya işi için bizim tabelayı indirdiler patron da yok il dışında, sabah dükkanı açtım tabela yok inşaatçılar indirmiş tabelayı, ergeniz kanımız kaynıyor ya amk, gittim artistlik yaptım bugün bu tabelayı takın "takmasak ne olacak" dedi, sonuçlarına katlanırsınız (sonuçları ne amk, hani ne yapabileceksin, 1,50 boyla ne dikleniyorsun) onu der demez bi koydu yumruğu, kendimi toplayana kadar 5. katta bir adam vardı o ne ara indi ne ara iskele demirini sırtıma indirdi hiç hatırlamıyorum, en son dükkanı bırakıp koşarak "hepinizin amına koycam bekleyin siz" dedim.

  hiç bi sikim de yapamamıştım yediğim dayakla kaldım, tabelayı da takmadılar bi de patrondan dayak yedim.

  2 usta bizim bir arkadasi 1.60 boylarinda insaatci bi dovdu adama vuruyoruz bisi olmuyor arkadasi elinden de alamiyoruz cok gucluler bence insaatcilar bordo berelidir - yldrmbyzt1402 06 Ocak 2017 23:45
 • ... diger entiriler (5) ...