Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("gizli numaradan aranmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (261) ...
 • 7
  +9
  -2

  kırk yılda bir erken uyudum, o da özel numaradan arandığım geceye denk geldi. dün gece erkenden devrilmişim. sabah uyandığımda telefona bakınca özelden gelen çağrıyı gördüm. 1 kez. saat 04.22'de aramış. ulan beni kim arar gecenin 4'ünde özelden diye düşünmeye başladım. aklıma eski kız arkadaşım geldi tabiki. başka kim olabilirdi. iyice şüpheye düştüm. kahvaltı ederken bile niyeyse hala aklımdaydı. çayımı alıp sigaramı içerken kendimi tutamayıp. uzun bir süredir yapmadığım birşey yaptım. "stalk"
  eski kız arkadaşımın twitter profiline baktım ilk iş. ve dün gece atılan bir tweet.
  saat 03.50'de.
  "gözlerine baktığımda herşeyi aşabilme hissini özledim."
  tabi bunu gördüğüm an, özelden arayan kişinin "o" olma olasılığı daha da arttı benim için. ya da tamamen denk geldi, bilinçaltımda böyle bir beklenti barındırdığım için konuyu tamamen ona bağlamış da olabilirim. bilemiyorum. kafalar karışık aga.
  şimdi korktuğum şey, arayan kişi o olmasa da; ulan gidip şimdi mesaj falan atarım ben. elime koluma hakim olmaya çalışıyorum.
  bir özelden gelen çağrı bu kadar mı kafasını karıştırır bir insanın be?
  allah sonumu hayır etsin dostlar.
  bunu da niye açtım, niye anlatıyorum bilmiyorum. taktik, akıl makıl bişey verin bari :d

  1 sakın arama. büyük ihtimal o değildir. o ise bile arayacaksa normal arasın ne söyleyecekse söylesin. ben o hataya düştüm. eski sevgilim aramamış. mal gibi kaldım ortada. - peygamber vitesi 21 Aralık 2016 15:41
  @peygamber vitesi teşekkürler tavsiyen için. @calimero arkadaşlarım tarafından özelden aranma ihtimalim sıfır:) - cok konusan cok dinleyen 21 Aralık 2016 16:34
  aradıysa bile ben aramadım deyip yazdığına bin pişman edebilir. bu merakla yaşamayı öğrenmelisin. - cokdaseyyapmamaklazim 21 Aralık 2016 16:40
  hahaha. güzel yorum teşekkürler @cokdaseyyapmamaklazim - cok konusan cok dinleyen 21 Aralık 2016 16:42
  sende onu özelden ara tekrar aranırsan odur bence - bayankirpik 21 Aralık 2016 19:06
 • ... diger entiriler (261) ...