Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("lise hayatındaki en saçma disiplin suçu") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (79) ...
 • 0
  +1
  -1

  lise 2.sınıfa gidiyorum o zaman ağır abi, semt çocuğu modunda takılıyorum yolda görseniz suratıma 50 kuruş atarsınız o derece.
  bir gün ders boş aşağıya indik her zaman topladığımız yer var atatürk büstünün orada oturduk elde tesbih karı kız kesiyorum (o zaman bana bakacak kızın akli dengesi yerinde değildir) bi tane kız geçti önümüzden önünün kabarık olduğuna yemin edebilirim, daha sonra bir daha geçti dikkatle bakınca adem elmasının olduğunu fark ettim, tesbihi sallarken yere düşürdüm lan tro harun abi şu tesbihi ver diye hönkürdüm.
  bu kız ( ?) da ağlaya ağlaya üstüme yürüyüp tokat attı bana bende altta kalmayıp bi koydum yumruğu sonuç 1 hafta uzaklaştırma ve dişçi masrafları hem kızın hem benim babam sağ olsun müdürün odasında da müdürün masanın altında tekmeliyordu beni.

 • ... diger entiriler (79) ...