Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("akrep burcu kadını") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (45) ...
 • 12
  +12
  -0

  akrep kadını denince ilk akla gelen cazibesi ve çekiciliğidir. bir de fark etmeden gizemli tavır sergilerler. ama bu konulardan daha da önemli bir konuya değineceğim ben. duygularını dolu dolu yaşarlar, ağlarken de uçtur, gülerken de ve asıl mesele severken de... çok sevdiğinden çok kıskanan kişidir akrep kadını. kıskançlıkları vardır ama umursadığına ve sevgi hissini en yüksekte yaşatanlara karşıdır. en çok önem verdiği şey sadakat ve güvendir. güçlü sever, harbi sever, bazen bunaltır karşısındakini sevgisinden ama dolup taşar işte tutamaz içinde. gerçekten sevsin bırakmak istemez, ne olursa olsun her şeyi karşısına alabilir aşkı için ve buna aile (en yakın) bile dahildir. pişmanlıkları ağır bassa da sevmeye devam eder hem de sonuna kadar, hepsi için geçerli değildir tek hamlede silebilmek. akrep kadınları ikiye ayrılır, kendini zehirleyip öldürenler ve başkasını zehirleyip bitirenler.

  kendini zehirleyip öldürenlerdenseniz geçmiş olsun hoşgeldiniz bu tarafa, dünyada yaşanabilecek en büyük cehennemlerden biridir belki de bu. bir başkasına hiçbir zarar gelmesin diye ince fikirliliğinizi sonuna kadar kullanırsınız, incitmemek için elinizden geleni yaparsınız ve kendinizi kalkan olarak kullanırsınız. ama karşınızdaki insanlar (zaten yakın olduğunuz insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez) bunu genelde anlamazlar ve aldığınız darbeler üstüne bir de anlaşılmamanın ağırlığı çöker size. bunların çoğu duygu yoğunluğundan kaynaklıdır. akrep olmayan birine bu hisler açıklanamaz, karşıdaki kişinin aşırı iyi bir empati yapma gücü olması gerekir ve akrep kadınını hissedebilecek kadar güven verici. çünkü akrep güvenmezse yansıtmaz duygularını,içinde saklar.

  akrep kadınını sevmek zordur, yürek ister. onun tüm o güvensizlik sorununu bir anda yenebilecek bir insan yoktur onun için, yavaş yavaş yaklaşılıp güven aşılandıktan sonra aşka dönüşen sevgi hissettirilebilir ona, narindir. yıpratmayın. o güçlü duyguları kaldıramayacaksanız ve karşılık veremeyecekseniz hiç yaklaşmayın daha iyi. yalnızlık onun için bir kaybediş değil bir seçimdir. bunu da köşeye not olarak yazalım.

  akrep kadını denince aklına direkt şehvet gelen insanlara küçük bilgiler olarak burada kalsın yazdıklarım. her şey dışardan göründüğü kadar düz değildir, içteki fırtınalar bilinince emin olun hiçbir şey düşünüldüğü kadar basit gelmiyor.

  1 herkese selam sana çokça kalp. - nisyan 16 Ocak 2017 01:36
  1 :) - rosia 16 Ocak 2017 17:33
 • ... diger entiriler (45) ...