Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yürek burkan anılar") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (28) ...
 • 27
  +27
  -0

  az önce çakma ayakkabı ile ilgili bir başlığa rastladım da aklıma geldi...

  lisenin ilk günü gittik babamla okula sabahın köründe. o zamanlar da yeni batmışız para pek yok 3 lira ile okula gider gelirdim lise 2'ye kadar. bu bahsettiğim 2009-2010 hani anca yol paramı bir tane de simiti karşılıyor. çakma bi puma ayakkabım var o zamanlar. okula girdim sınıfımı söylediler girdim oturdum birinin yanına. boş boş tanışma muhabbeti ettikten sonra fark ettim ki bu eleman zengin çocuğu. utandım, sıkıldım öyle olunca içimden diyorum "benden sana kanka olmaz" .
  ilk günü öyle atlattım. 2. gün gittim okula kapı önünden benim görmediğimi sanıp ayaklarıma bakıp gulusuyorlar birbirleriyle.
  salaga yatıp görmemezlikten geldim ama içimden ağlıyorum. ergenliğin etkisi de var tabii gittim evde annemlere bana ayakkabı lazım diye bağırıp çağırdım. ilk defa ağlarken gördüm annemi o gün. gittim ben de ağladım doya doya.
  aksam erkenden yatıp uyudum. sabah masama para bırakmış babam özür dilerim yazıp bir kağıda. o gün galiba yeni girdiğim ergenliği atlattım. almadım parayı geri annemin cüzdanına koyup okula gittim.

  o günler geçti ama hala bazen anneme anlatırım sarılırız uzun uzun. şimdi istediğim ayakkabıyı alabilecek durumum var, ama içi el vermiyor insanın.
  keşke üzmeseydim kimseyi boş yere.

  3 2 dakikalık eğlence için yıllar geçse de bir kişinin hayatında ne kadar olumsuz etkiler bırakabilen insanlar için üzülmeye değmez, bırak onların ayıbı olsun. - paranoiacs 10 Aralık 2016 01:38
  2 dert değil aslında kanka da o dönemlerde otu boku kafaya takıp başkasına patlayınca o üzüyor insanı haklısın. - a 10 Aralık 2016 01:43
 • ... diger entiriler (28) ...