Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("türkiye futbol federasyonu") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (45) ...
 • 27
  +27
  -0

  şu adamların yerinde olsam, geçen sene ivan bebek denen haysiyetsiz adamın yönettiği maçtan sonra rest çekerdim. bundan sonra takımlarımızı avrupa'ya göndermiyoruz, siz önce maç yönetmeyi öğrenin diye. ama nerde? oldu bitti.

  bugün bakıyorum beşiktaş doğrandı, yine anca taraflarlar kuduracak. belki uefa'ya gerekli dilekçe gönderildi hukuki yönden hakkımızı arayacağız gibisinden aziz yıldırım benzeri bir açıklama yapılacak, yine sonuç çıkmayacak.

  arsızlık bu. istenmediğimiz yere kendimizi zorla sokmaya çalışıyoruz. yüzsüz gibi, dövüyorlar, sövüyorlar, paçavra muamelesi yapıyorlar bize. bir allah kulu bunun için bir şey yapmıyor bunu düzeltmek için.

  aman türkiye'nin futbol puanı düşmesin. aman bilmem ne. bugün beşiktaş yense, seneye ilk 2 direk şampiyonlar ligine gidecekti. "biz sizi istemiyoruz" demek için yazılı açıklama yapmaları mı gerek? bunun başka bi açıklaması var mı el insaf yahu.

  avrupa'da ayrımcılık olmaz, hangi takım giderse türkiyedir, kanımız canımız olur destekleriz diyoruz. diyorum bunu. aynı şekilde bu yapılan bütün çirkinlikler direk "türkiye" olduğumuz için yapılan çirkinlikler. bu değil, biz bu değiliz olmamalı.

  türk onursuz gurursuz olmaz. türkiye, onursunuz gurursuz o-la-maz arkadaş. azıcık ülkelerine saygıları varsa, tavırlarını koyarlar bu gidişe. ya değilse, ne türklüğümüz ne türkiyeliğimiz kalır.

  şu saatten sonra beşiktaş bile olsa, desteklemeyi düşünmüyorum avrupa maçlarında. ya biz tavrımızı koyalım, ya da rezil rüsva olup oraya gidemeyene kadar zerre başarı elde edememesi için temennide bulunacağım.

  ne olabilir ki en fazla? futbolu mu yasaklarlar. köpek gibi bizi süründürüp süründürüp gönderen bu adi oluşum ne yapabilir ki? neyinden korkuyoruz, ne kadar muhtaç olabiliriz yani?

  yazıklar olsun, tek kelime ile başka sözüm yok. siz türkiye değilsiniz, benim bildiğim türkiye bu değil.

  vesselam.

  2 dibine kadar haklı olan nadir bir muhalif+++++++ - yikilmadimayaktayim 07 Aralık 2016 22:50
 • ... diger entiriler (45) ...