Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("ped alırken utanan kadın") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

  ... diger entiriler (20) ...
 • 3
  +7
  -4

  bu toplumda o kadını alkışlanıp aferin ne kadar terbiyeli diyecek bir sürü insan olduğu için kendi yetiştirilişi çerçevesinde haklıdır.

  bense bu konunun sürekli gizli kapaklı konuşulmasına hiçbir mana veremiyorum. bunu cinsellikle bağdaştırıp tabu haline getiriyorlar, oysa biyolojik bir zorunluluk; ilişkiye gitsek de girmesek de belli bir yaştan sonra başımıza her ay gelen doğal bir süreç. sanırım benim ailem beni baya "terbiyesiz" yetiştirmiş ki ben ilk regl olduğum gün abim gibi gördüğüm dayıma heyecanla artık büyüdüğümü ifade ettim. aynı akşam pasta alıp bunun kutlamasını bile yaptık ailece. marketten pet alırken utanmayı bırakın regl olduğum zaman herhangi bir erkek arkadaşıma çok rahat regl dönemindeyim pek evden çıkmak istemiyorum gibi cümleler kurabiliyorum.

  neden utanıp sıkılayım allah beni böyle yaratmış. bunun sonucu olarak kullandığım peti de marketten şampuan alır gibi rahatça alırım. bakkala girip çekinmeden pet istediğim de oldu, genellikle sarıp sarmalayıp veriyorlar zaten. hassas olan hemcinslerim var olduğu için bakkalların bu hareketine ses etmiyorum.

  ama yapmayın ya, sizi kadın yapan bir şeyden böyle utanmayın.

  1 +++++++ - mad hatter 30 Kasım 2016 00:41
  -? - tenger 30 Kasım 2016 00:53
  1 pardon tireymiş akskkaka - tenger 30 Kasım 2016 00:54
 • ... diger entiriler (20) ...