Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("yeğen sahibi olmak") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 8
  +8
  -0

  bazen güzel oluyor da bazen delirtiyor. az önce çocukluk fotoğraflarımı atmış sıpa. bir sürü fotoğraf, her halim bulunuyor içinde. altına da şunu yazmış: "evrime kafa atan teyzem benim(kocaman kırmızı kalp)"

  kurt kocayınca itin maskarası olurmuş, derlerdi. o hesap benimki. ben onun halının ortasına kakasını yapıp, kakanın üzerine basıp halıda daireler çizdiği günleri bilirim. şimdi boyumu geçti de benle dalga geçiyor eşek. yine de seviyor muyum? yep!

 • 3
  +3
  -0

  değişik bir his içindeyim. sabahleyin kuzenimin çocuğu olacağını öğrendim. hala oluyorum hala 😍😍🤗

 • 2
  +2
  -0

  bence leş gibi bi durum, bakmaya gelince anası/babası gibi bakıyosun buraya kadar bi sorun yok. sinirlendirince bi tane yapıştırsan hemen bir vicdan azabı hemen bir anası/babasından gelen o bakışlar e napıyım ağzıma etti diyemiyorsun bile. en azından bende durum beyle. neyse pek severim veletlerimi

 • 0
  +0
  -0

  abimin bir oğlu olmuş sanırım geçen yıl ama abimi de hiç görmedim dolayısıyla yiğeni de ama neticede emucayım ben

 • 1
  +1
  -0

  allah bağışlasın 4 tane birbirinden tatlı kız yeğenim var. yarın hepsi geliyor gün boyu mutlu geçecek bir gün yaşayacam mis gibi :)

 • 1
  +1
  -0

  3.5 yaşında bi erkek yeğenim var 2 ay sonra da bi kız yeğenim olcak. efsane bi duygu ya gerçekten. böyle yeri geliyo kendi evladın gibi seviyon yeri geliyo ramiz dayı gibi yeğen yeğen diyerek öğüt veriyon 3.5 yaşındaki çocuk ne kadar anlarsa artık aşğcrödlcldl bi de bizimki ilk konuşmaya başladığında bana baba diyodu (halasıyım) abime demiyodu çok güzel his kkfcldllxşfldlx

 • 2
  +2
  -0

  7. sınıfa geçen bir yeğenim var. bugün bayram ziyaretine geldiler. boy pos derken beni baya sollamış.
  çenemi tutup yıllar öncesini düşündüm ve tepkim "yaşlandım ya" oldu.
  bu yeni nesil dehşet. ben onun yaşındayken gizli gizli leonardo dicaprio hayranıydım. bu telefonun ekranına koymuş tipsiz bir herifi. acaba onun yaşındayken ben de zevksiz miydim diyeceğim ama leo diyorum canım.
  neyse neyse yaşlılığım ile başbaşa kalmaya gidiyorum.
  (bkz: acaba yeğenim sözlükte takılıyor mu sorunsalı)

  1 acaba mı? takılıyor mu? bi karar versen? :/ - rakunettin 26 Haziran 2017 00:11
  1 bir "mu"nun aramızda lafı olmasın. büyük ihtimal takılmıyordur heralde, galiba, sanırsam. - billure_td 26 Haziran 2017 00:14
 • 3
  +4
  -1

  benimde var bi yeğenim.henüz 1 yaşında filan , kağıt paranın arkasında bulunan atatürk resimlerine bakıp dede dede diye geziyor ortalıkta sıpa :')

  edit: zoruna gidenin borusuna gitsin.

  yaaa ben de böyle yeğen istiyorum. amin. - psikopat psikolog 19 Ağustos 2017 12:50
 • 0
  +0
  -0

  bu saatte uyandırılıp yine ve yine onlar için koşuşturmaktır.

  ulan üçü (11-8-5) birleşmiş sabahın 5inde gelmişler "hala biz acıktık". buna eyvallah ama saatten 3ten beri ayaktalarmış ve zaten simitin arasına çikolata sürüp meyve suyu koyup yemişler, doymamışlar. ya ben sizi verene kurban olurum da ben de insanım babalarını sevdiklerim :(.

 • 1 aay! i̇çime bir şey oldu. bende de iki kız yeğen var şimdi. kapıştırsak mı djdhdh şaka şaka. görmeden sevdiğim yeğenini. - nisyan 16 Temmuz 2017 17:31
  1 ooo ikiz mi? bizim ki sıkıntı çeker mi diyecektim ama iki tane ablası var haberin olsun :d çok teşekkür ederim bu arada :) - billure_td 16 Temmuz 2017 19:40
  2 i̇kiz değil de iki ablamın da doğum yapası tuttu dhhdhdhd 6 ay falan var aralarında sanırım. :) - nisyan 16 Temmuz 2017 20:03
  1 he öyle yani maşaallah :) - billure_td 16 Temmuz 2017 20:08
 • 1
  +1
  -0

  arkadaşlarım hep dayı, hala, teyze oluyor.
  evin en büyük evladı benim kardeşimi beklerken babanne-nanneanne olurum sonra hala olurum anca amk

 • 2
  +2
  -0

  mükemmel şey yahu. şuan yanımda ve küçük kardeşim gibi her dediğimi yapıyor. i̇şim düşünce "canım en yakışıklı yeğenim, naber?" diye arıyorum falan. 5 yaş küçük bir de benden, kanka da oluyor bana. kafa dengi, kullanışlı, yakışıklı (ileride sevgilim gibi takacağım koluma), zeki (bana çekmiş) falan. çok amaçlı yavrım benim.

 • 3
  +3
  -0

  evlendiremiyorum abimi, ablamı. yeğen sahibi olmayı öyle istiyorum ki. gına geldi milletin çocuğunu sevmekten. hala/teyze diye ortalıkta dolaşan küçük ayaklar görmek istiyorum artık!

 • ayy doğdu muuu - sudek 19 Ağustos 2017 14:02
  ayy evet dün doğdu - bigaripkoala 19 Ağustos 2017 14:13
  1 allah analı babalı teyzemi halalı büyütsün inşallah 💖 - sudek 19 Ağustos 2017 16:42
  1 ahahhs çok tatlısın valla teşekkür ederim ♥️ - bigaripkoala 19 Ağustos 2017 18:23
 • -2
  +1
  -3

  hamam böceği kılıklı yeğenini,dünyanın en tatlı şeyi sanıp,videolarına fotoğraflarına zorla baktırmaya çalışmaktır. i̇nanın o bebek tatlı olsa bile herkes o videoları izlemekten,fotoğraflarına bakmaktan sıkılır.

 • 7
  +8
  -1

  mükemmel bir şey. düşünsene canının canı doğuyor, belki de sana benziyor biraz.
  yeri gelecek annesinin babasının yerine koyacak seni, yeri gelecek en yakın arkadaşı yerine. ilk heyecanlarını seninle paylaşacak, belki de ilk aşkı yüzünden senin omzunda ağlayacak.
  cümlelerimi toparlayamıyorum. yeğenime olan aşkım tarifsiz. hala/teyze olanlar anlar beni.

 • 0
  +0
  -0

  ablam yeni evlendi ama çocuk istemiyo ama ben böyle tontik bir yiğenim olsun istiyorum

 • 1
  +1
  -0

  ulan " teyzzeee beni döndürsenee " diye bağırışı hâlâ kulaklarımda.
  düşünseniz bi. o kadar mükemmel bir his ki.
  bir de bana o kadar benziyor. benim küçüklüğümün aynısı. i̇nsanın kucağından indiresi gelmiyor.
  ama artık eşşek kadar oldu. eskisi kadar sevimli değil.

 • 4
  +4
  -0

  4 yaşında yeğenim. geçen evde ayağına bişey batmış yanıma gelip halaaa buraları neden düjgün temijlemiyoşun yiaa dedi. seni yarada kurban olurum ben ya!!!

 • 4
  +4
  -0

  aga iki kız iki erkek dört tane yeğenim var çok seviyorum kerataları yalnız sayı arttıkça maliyetleri de artıyor :)

 • 0
  +0
  -0

  lise ikiye geçerken oldu yigenim erkek kendisi kız olmasını istermiydim bilmiyroum ama bu bana şimdilik yetiyor çok hareketliler çocuğun iki tane teyzesi var sadece ama bizi insan yerine bile koymaz yani bilecek yaşta değil ama olsun seviyor be insan özellikle teyze olunca daha farkli bence

 • 4
  +4
  -0

  çok istediğim ama varamadığım mertebe. kardeşim yok yeğenim olsun dedim bir ablamin çocuğu olmuyor öbürüne kısmet bulamıyoruz. abime vakit gelemedi. no yeğen no çocuk no cry :(

 • 4
  +4
  -0

  az önce albümü karıştırırken buldum ilk teyze olduğum zamanlardan bir fotoğraf. 6 yaşında falanım. mutluyum ama inceden kıskanıyorum. sonra başka fotoğraflarıma baktım 2 yaşımda falanım, surat ifadem bana birini hatırlatıyor; 1 yaşındaki yeğenimi. aynı bana çekmiş sıpa. yeğen sahibi olmak güzel bir şey ama daha da güzeli sana benzeyen bir yeğen sahibi olmak. mimiklerimi ve cadılığımı almış bir yeğen dünyalara bedel. teşekkür ederim allahım. gerçekten teşekkür ederim.

 • 0
  +0
  -0

  büyük yeğenim benden sadece üç yaş küçük mükemmel bi şey.hızlı büyüdü kerata