bugün
/
 1. 18
  +
  -entiri.verilen_downvote
  bunlara süt yerine enerji içeceklerini içiriyorlar sanırım, sınırsız bir enerjileri var sabahtan beri; 10 defa araba yarışı yapıldı sayamayacağım kadar süpermen ve batman videosu izlenildi (replay tuşu pert oldu) 3 kere markete gidip gelinildi hadi teyzeceğim az biraz uyu, hı? diyorum "uyuduk dün gece" yanıtını alıyorum... (bkz: anam ağladı)
  1ahahaha uyuduk dün gece :) - loivissa 20.02.2016 17:50:00 |#3286056
  1yemin ederim vakum etkisi ile tüm enerjimi çekiyor bu çocuk, bi o kadar da hazır cevap :d - nimethanimdiyceksiniz 20.02.2016 17:51:46 |#2554635
  1sorun yeni nesilde kanka :( benim kuzenim de öyle. 4 yaşında ama felaket bir yaratık. -bakın çocuk diyemiyorum. yaratık - peter pan 20.02.2016 17:53:13 |#2554639
  butun yorumlari goster (4)
 2. 6
  +
  -entiri.verilen_downvote
  -dayı ben nasıl dünyaya geldim? +öhhm. yavrucum bu da nerden çıktı? -hiiiç merak ettim. +annene babana sorsana oğlum. -babama sordum. o da dayına sor dedi. +lan! pardon koçum. o baban olacak mal şey özür dilerim adam diyecektim gerçekten öyle mi söyledi amk? off afedersin canım ya. -üzülme dayı siktir et unut gitsin. +??
 3. 8
  +
  -entiri.verilen_downvote
  hiç yaşayamayacağım bir durum.hep merak etmişimdir insanın kardeşi olması ya da dayı olmak nasıl bir duygu? (bkz: tek çocuk olmanın kötü yanları)
 4. 20
  +
  -entiri.verilen_downvote
  halamın 14 yaşındaki genç irisi oğlunu (bütün hala çocukları bana dayı der) 10 yıl kadar bir sürenin ardından ilk kez görüyordum. iki hoşbeşten sonra yanımda kendisini iyiden iyiye rahat hissetmeye başladığını anladığım vakit paketimden bir sigara çıkarıp yaktım. ve acaba ne cevap verecek diye bir tane de ona uzattım. ulan 14 yaşındaydı henüz. -al lan bi sigara yak. +sağol dayı 4 sene önce bıraktım.
 5. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  hayatın kuralı bu yeğen, ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda, ne kadar değişirsen değiş nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı (bkz: ramiz dayı)
 6. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  bende var bundan 20 tane kadar (evet tam sayısını bilmiyorum). birisi geçen hafta evlendi. yakında çocuğu olursa çakma dede oluyorum lan not: 20 yaşındayım
 7. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  -intikam istiyor mu yeğen ?
 8. 11
  +
  -entiri.verilen_downvote
  6 yaşında yeğenim var. ilk doğduğu zamanlar kendi evladımmış gibi baktım 2 ay. geçen gün gördüm ilk defa; baya büyümüş, okula başlamış, tam anlamıyla erkek olmuş. dün geldi yanıma ödevlerini göstermek için. bir yeri yanlış yapmıştı, düzeltmesini söyledim. biraz uğraştıktan sonra geldi yanıma ve dedi ki: -abi, doğru olmuş mu? o an bana çok koydu işte. daha çocuk benim amcası olduğumun farkında değil. diyecek tek bir şey var: (bkz: kahrolsun bağzı şeyler)
  1kardeşim derdini sikeyim. 21 yaşındayım kuzenlerim bana amca diyor aq salayım 3-5 tanesini sana amca/dayı - hala/teyze desinler. - haginin sol ayagi 19.11.2016 02:48:10 |#3019379
  1derdim amca dememesi değil amk amcası olduğumu bilmemesi. yoksa o çocuk dışında 20 tane daha yeğenim var - robertocarlosunsolbaldiri 19.11.2016 06:14:59 |#3019448
  1ula öğretsene o zaman de ulan yavşamış amcanım ben senin de 6 yaşında çocuk ahahsjajsj - haginin sol ayagi 19.11.2016 09:38:20 |#3019522
  butun yorumlari goster (5)
 9. 4
  +
  -entiri.verilen_downvote
  müthiş bi şey, çok güzel bi duygu. başka bi şehirdeler bu yüzden neredeyse her gün görüntülü konuşuyoruz. tabiki de bu özlemimizi gidermeye yardımcı olmuyor. uzun zamandan sonra beni görünce koşup da sıkı sıkı sarılmasını, "seni çok özledim halacım" demesini hiçbir şeye değişmem. seni seviyorum pamuk şekerim 😇
 10. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  sürekli "yeğen sevgisi böyle bişeyse evlat sevgisi nasıl bişeydir kim bilir? " sorusunu kendime sormama sebep olan şey. anne yarısıyım aynı zaman da halayım da ama yiğenlerimi bu kadar severken gerçekten evlat sevgisi bundan daha üstün bi sevgiyse tarifsiz bişeydir herhalde.
 11. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  3 tane var 4 üncü yolda :d candan parçalar ya.
 12. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  ablam zahmet ederse inşallah 1 2 seneye bende teyze olurum. yeğenim olunca tekrar dönüş yapicam bu başlığa
 13. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  yanımdayken hic sevmedigim ama yokken cok ozledigim bebeler (^
 14. 9
  +
  -entiri.verilen_downvote
  dün görüntülü konuşuyorum 1.5 yaşındaki yeğenim ile. suratını telefonun ekranına dayamaya çalışıyor amcam beni öpecek diye. yanında olsam ısıracağım direk. (bkz: maaşallah)
 15. 4
  +
  -entiri.verilen_downvote
  2 yaşından sonra tüm sevimliliğini yitiren yaratık.
 16. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
 17. 6
  +
  -entiri.verilen_downvote
  doğum günüydü bugün paşamızın. 5 yaş küçük benden. gece saat 11 gibi kutladım doğum gününü. şu cevabı verdi: "ben de üzülüyordum doğum günümü kutlamadın diye. sen unutur musun doğum günümü güzel kısacık teyzem?" iltifat mı etti, hakaret mi belli değil. eşek!
  1iltifat o :) - daniel guiza 20.02.2017 22:26:34 |#3087411
 18. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  daha haziranda doğdu minicik bir şey görünce gözlerim dolmuştu hele biraz daha büyüyüp konuşmaya çalışması, yüzüne bakıp öyle gülmesi , mis kokusu .cennet kokusu sanırım öyle güzel özlediğimde koklamak için yanıma bir tane pijamasini aldım da yatağımın başında duruyor. anlatılacak gibi değil be değişik bir şey
 19. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
 20. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  küçükken hep anne tarafındaki kuzenlere yeğen baba tarafındakilere kuzen denilir sanıyodum (bkz: küçükken yanlış bilinen şeyler)
 21. 8
  +
  -entiri.verilen_downvote
  laf arasında ablama küçük kardeşimi sahura kaldırdığımı söylemiştim.oruç tutmayı denesin diye.aralarında yaş farkı az olunca kıskançlık da oluyor haliyle.buda duymuş teyze ben de oruç tutacağım dedi.tamam dedim.sabah erkenden kalkıp annesiyle anlaşmış kahvaltı yapacağım ama teyzeme söyleme.sabahtan beri teyze ben orucum diye yanıma geliyor ama gözümün içine de bakamıyor yalan söylediği için.ben de onu seviyorum.az önce annesine dondurma yiyeceğini söyledi ve benim orada olduğumu farketmedi.sonra arkasını döndü ve benle göz göze geldi.ondan sonra ağlayarak odasına koştu.ben de zor ikna ettim oruç tuttuğuna inandığıma.:)
 22. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  şuraya bi ramiz dayı çiziyorum
 23. 7
  +
  -entiri.verilen_downvote
  babalık / annelik provası. yeğenim birinci sınıfı bitirdi. ne istiyorsun diye sordum. çift egzozlu, kırmızı, adı mercedes olan araba istiyorum dedi. amcam daha onu ben alamadım kendime dedim. istiyorum dedi. bankaya vücudumu ipotek ettirip c180 alacağız.
 24. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
 25. 4
  +
  -entiri.verilen_downvote
  can parçası. abiden, abladan daha değerli.
/