bugün
yenile
  1. 1
   +
   -entiri.verilen_downvote
   unuttururuz yani ne olmuş yani demek kadar kolay bir durum olduğunu düşünmüyorum. biz ne yaparsak boş. ilk önce onun kendi kafasından atması gerek. yoksa gidilen her yerde, yapılan her şeyde bi şekilde aklına o gelecektir. aklı bizimle olmayanın bedeni yanımızda olsun istemeyiz.
  2. 2
   +
   -entiri.verilen_downvote
   Korkutucu bir durum olsa gerek. Şöyle bir şeye denk gelirim diye ödüm kopuyor bazen. Bunu anlayıp usulca uzaklaşırsan sıkıntı yok. Bir de kalıp unutturma çabası içine girmek var. Bir de ne bileyim eğer günün birinde biriyle evleneceksem gerçekten, onunla paylaşacaksam ömrümün geri kalanını; gönlünü bu kadar kırmamış olmalarını dilerim. Gözlerime kırgın kırgın bakmasına dayanamam..
  3. 9
   +
   -entiri.verilen_downvote
   Herkes herkesi bir gün unutur emin olun. Eğer bir insan, birini unutamıyorsa unutturacak kimsesi olmadığındandır.
  4. 0
   +
   -entiri.verilen_downvote
   Unutamadığı mıııı?? Ben, çok uzun bi ilişkisi olmuş erkeğe bile şüpheyle yaklaşıyorum maalesef. Unutamamış olma ihtimali hep kafamın içinde bir yerde olur, zehir olur o ilişki. Gerçi ben sık ve kısa ilişkisi olan erkeğe de şüpheyle yaklaşıyorum bununla ilişki yaşanmaz diye. Ben genel olarak komple erkeklere şüpheyle yaklaşıyorum… hiç güvenilir gelmiyonuz bana erkekler
   1https://youtu.be/3PkrmdnQdcU?si=ejVDFlpqKinRvIlU - daglar daglar 10.06.2024 21:12:28 |#4710591
   0Hiç o yola girmedik bu sebeple… - bilsenneolacak 10.06.2024 21:22:08 |#4710595
   1O zaman seni gazlayacak bi tane kişisel gelişim sözü söyliyim; şimdi değilse ne zaman ? - daglar daglar 10.06.2024 23:09:23 |#4710631
   butun yorumlari goster (4)
  5. 1
   +
   -entiri.verilen_downvote
   hiiiç çekilmez. unutsun öyle gelsin. çivi çiviyi söker diye diye nice insanın kalbini kırdınız.
  6. 1
   +
   -entiri.verilen_downvote
   Unutturursunuz, derdim ama inanın değmez. Biraz olsun kendinize güvenirseniz böyle şeylerin romantizmini yapmak yerine bırakın geçmiştekini unutturmayı, geleceğinde unutulmayacak biri olursunuz. Zaten unutmaya hazır olmayan kişi kendi hayatının iplerini eline alamamış, o ipleri tasma gibi başkasının ellerine kendi isteğiyle dolamıştır. Geçmişini bugününe sağlıklı bir şekilde bağlayamayan, kendi geleceğini öngöremeyen biri bir köpek gibi düşüncesizce yaşar. Aptaldır, saftır. En iyi ihtimalle depresyonun eşiğindedir, evinde Nutella kaşıklayıp şekere doyduğunda ise sıra size gelir ve aklınızı sıyırmanıza neden olur. Bir hiç için kendinizi mi hiç edeceksiniz? İnanmayın bu insanlara. Geçmişteki bir insan eskimiş bir kıyafettir ve o kıyafete ne yapacağına o çoktan karar vermiş olmalı. Bir şeyler yaşamaya hazır olmalı. Kimsenin kırıklarını onarmak zorunda değilsiniz. Zaten yapamazsınız. Bu insanlar acı çekmekten de zevk alır çünkü, o insanı bir nesne haline getirirler veya akılları gerçekten de onlarda kalır. Şanslıysanız sizi terk ederler, olaylar sağlıklı bir şekilde gelişir sizin açınızdan. Ama eğer aciz biriyse sizi de çaresizleştirir. Elinizi kolunuzu bağlar ve onun sahibi olmanızı arzular. Yani mazoşistlerle uğraşacak kadar güçsüz olmayın. İyi birini hak edin, iyileşin; kötü birine razı gelin, sürüklenin. Ama kimsenin kalbinizi, bir başkasının kırıklarıyla kanatmasına izin vermeyin.
  7. 0
   +
   -entiri.verilen_downvote
   Şey mi yanındakiyle yaşlanır aklındaki ile ölürsün saçmalığında olan erkek .d