Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("trendyol") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  acayyip indirimli ürünler oluyor kızlar süper bi şey ya. bi kere alışveriş yaptığında daha bırakamıyosun. mağaza mağaza dolaşmaktansa internetten almak en güzeli hem rahatlıkla iade de yapılabiliyor tavsiye ederim.

 • 2
  +2
  -0

  türkiye'nin en boktan alışveriş sitesi. mağdur edildiğiniz an asla ve asla ikinci bir çözüm planları yok. cukkayı doldurmanın derdindeler. çalışanları konuyu kestirip atmanın derdinde.

  milleti mağdur edip aldığınız her bir kuruş zehri zıkkım olsun. asla ve asla bulaşmayın buraya. gidin amazon'dan, ebay'dan, alibaba.com'dan alın ama buraya asla ve asla bulaşmayın.

 • 1
  +1
  -0

  fiyatları önce şişirip sonra o şişirdikleri fiyatlara indirim yapmışlar

 • 1
  +1
  -0

  160 liralık jean fiyatını 200 lira yaptıktan sonra indirim bahanesi ile 180 liraya düşürmeleride ilginç doğrusu..

 • 11
  +11
  -0

  sazan avlayan etkinliğin türkiye ayaklarından.

  şu; (bkz: #2328096) ürün epeydir markajımda. fiyatı 265 - 285 bandında geziyor haftalardır.

  sözde indirim sezonu.. 435 lira yerine 295 liraya satıştaymışmış. yersen.. (sepet indirimiyle 275 liraya düşüyor. ama ne hikmetse çift indirime tabi olunca bile ortada real bir indirim olmuyor.) istisnalar olsa da çoğu yerde ve üründe genel olarak vaziyet ne yazık ki bu.

  bu ülkede bir şey; yaparken, ederken, alırken, söylerken.. ne olduğu hiç fark etmez. konumunuzun türkiye olduğunu sakın unutmayın.

  velhasıl; öyle hemen gaza gelip de alışverişe falan vurmayın kendinizi. ortada ecnebi diyarlardaki gibi bir indirim yok çünkü. trendyol gibi birkaç alışveriş sitesiyle aynı odada olsaydım, götümü duvara dayardım. - (bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)

 • 0
  +1
  -1

  beğendiğim ve takip ettiğim bir çanta vardı, bu indirimden onu aldım; fk 30₺ kar etti bu çantadan.
  avizeler indirimde idi, öğrenci evimizin salonuna ve kendi odama birer tane avize aldım.
  yine miniş öğrenci evimize ev arkadaşım ile birlikte tv sehpası gibi bir şey aldık.

  i̇yi oldu bu indirim, normal fiyatlarının çok altında değildi ama 10-20₺ daha uygundu benim önceden takip ettiğim çoğu şey.

  şimdi 29 kasımı bekliyorum, zara indirime girecek.
  aldığım yelek indirime girmez inşallah, çok üzülürüm yoksa. ama beğendiğim bir mont var o indirime girsin onu ve bir gömlek vardı beğendiğim onu almayı planlıyorum.
  beklemedeyiz.