Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("sevilmeyen insan tipleri") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  mesela ;
  herkes tarafından tanınan.
  (bkz: evet bu kötü bişi değil)
  fakat bunun yanında istisnasız her ama her olayın içinde bulunmak isteyen insan.
  (bkz: kişisel görüş idare edebilir)
  ve bu girdiği ortamlarda her yerde kendini öne çıkartmaya çalışıp popüler olma çabasına giren insan.
  (bkz: e ne var bunda adam popüler olmak istiyor sadece)
  dersin ama bunu yaparken de egosundan heykel yapsak beton yetmez.
  evet evet bildiniz o kişiyi.
  sen sen.
  sevmiyorum delikanlı seni.

  heykel kısmı mı tuttu? - geceucanpirasa 19 Temmuz 2017 03:14
  i̇lla bir şey demek gerekirse kibirli insansevmiyoruuuuum. yazarları aşağılayan... sonra sözlük neden büyümüyor, kalitesizleşiyor deniyor. kendini zeki sanmak gibi bişi (meclisten dışarı) - geceucanpirasa 19 Temmuz 2017 03:20
  son cümlen ne kadar da doğru. diyeceklerim bu kadar iyi geceler kalp öpücük falan yok tabiki ayıp olur milletin önünde :) - geceucanpirasa 19 Temmuz 2017 03:32
 • 3
  +3
  -0

  i̇nsanların sizi başkaları için ne kadar kolay harcayabileceklerini göreceksiniz, o zaman o insanlarla olan samimiyetinizi kesin.
  ve yine
  i̇nsanların, sizden başkaları için ne kadar kolay vazgçebeileceklerini de göreceksiniz, yine o zaman o insanlardan kaçın.

  ne mi yapın?
  kitaplar okuyun, bir kitaptaki karakteri hayal edin, üç-beş kuruşluk çizim yeteneğinizle çizmeye çalışın, bir çiçeğin taç yapraklarını dalındaki yapraklardan farklı kılan şeyin; renginin mi yoksa deseninin mi olduğunu, bir kelebeğin sağ kanadının sol kanadına simetrik oluşunu, bir çocuğun gülerken dişlerinin çirkin olup olmayışının çocuğunun umrunda olmadığını düşünün. i̇nce bakın hayata ama zarar veren insanları görmeyin.
  öyle insanlara ihtiyacınız yok. zira bugünlere o insanlar sayesinde değil, kendi çabanız ve allah'ın takdiri ile geldiniz .
  sizden vazgeçebilen ve sizi bir başkası uğruna harcanabilecek kadar değersiz gören bir canlıya sırf aynı popülasyondan geldiğimiz için "insan" demek de yüreği güzel insanlara hakaret olur zannımca.

  onların aptal aşağılamaları ve yermeleri sizi üzmesin. ne kadar dibe batarsanız o kadar yukarı çıkarsınız. zira allah katında kendiyle övünmeyenler daha yukarıdadır.

  son olarak;
  kırdığı kalbin sahibinin ne kadar üzülebileceğini düşünmeden yaptığı hatanın kat be kat fazlasını yapan insanlar; ancak da önce hiç üzülmemi insanlar olabilirler.

  çünkü onların kalpleri sadece bir başkasını üzebilecek kadar sert ve hiç üzülmeyecek kadar taştandır.

  allah'a emanet olmak üzere.

 • 1
  +1
  -0

  ben biraz zenginimdir, yatakta çok iyiyimdir,şurada şu kadar takipçim var vb. cümle kuran insan tipine ayarım. itinayla siker atarım.

 • 2
  +2
  -0

  her durumda küçümsemeye meyilli insan tipi. sözlükte bol bol var mesela. yok abicim ergen almayın sözlüğe, yok benim beynim almıyor bu entryleri, yok ergen koktu buralar, yok bilmem ne. doğruyu yanlışı tartışmak hiç bir insanoğlunun harcı değildir. herkesin doğrusu kendine hastır. kimsenin de ne yargılamaya ne küçümsemeye ne de kınamaya hakkı yoktur. bırakın insanlarlar doğru bildiklerini anlatsınlar. belki de senin doğruna katkısı olur.

 • ben seviyorum kim sevmediyse halt etmiş. - kaju 19 Temmuz 2017 14:03
  1 eyvallah baş tacısın @kaju.. - kara12 19 Temmuz 2017 14:22
  rica ederim efenim. :) - kaju 19 Temmuz 2017 14:24
 • 1
  +1
  -0

  yurttayım yatıyorum üst ranzada, oda arkadaşının yanına bi eleman geldi çıkarken kapıyı kapatmamış.
  ulan amina kodumun uyuşuğu ya. üşeniyorum da kalkmaya ama kapının açık olmasından nefret ediyorum.

 • 4
  +4
  -0

  bara gidip 105bin tane dans ederken snap atan yetmezmişcesine hikayeye atan bide wp duruma atan aklı ufaklar

 • 3
  +3
  -0

  yawşak olanlardır hiç hoşlanmam erkeksen erkek gbi olun ne bu haller güneşi görmüş dondurma gbi

 • 2
  +2
  -0

  son zamanlarda farkında olmadan bizi etkileyen durumlardan dolayı bu soruya sadece tipinin insana benzemesi diyebiliriz.

  dolar aldı başını gidiyor, i̇nsanlar aç ve fakir, insanlar ölüyor, kadinlar tecavüze ugrayip öldürülüyor. savas var. her gün yeni saçma salak kararlar veriliyor. herkes aldatılmış kaybetmiş sevilmemis.

  lakin sevebildigimiz bir tip kalmadı artık, kendimizden başka. i̇nsanın sonu yine kendisi.

 • 2
  +2
  -0

  sürekli övülmek isteyenler. ortamda geri planlda kalınca suratları 5 karış oluyor hani bi kere de ilgi odağı olmaya çalışma güzel güzel vakit geçirelim

  +++++ - zzumruduankaa 11 Mart 2018 08:21
 • 0
  +0
  -0

  bencil olanlar. hani sen onun için safiyane duygularla bütün sıkıntılarına göğüs germişindir ama o zor gününde sırtını çevirmiştir ya işte onlar. böyle burnu düzleşene kadar kaldırıma sürtücen kafalarını.
  (bkz: lord voldemort)

 • -4
  +3
  -7

  (bkz: ciddi insanlar)
  ya gerçekten sinir oluyorum kardeşim bi sal kendini kasma bu kadar. en sinir olduğum da ben gülüyorum mesela ona karşı onun suratı put gibi üf sıkıntı basıyor valla.

 • 3
  +4
  -1

  dünya üzerinde gerçekleşen tüm olayları ve durumları yalnızca kendi bakış açılarından değerlendirenler.

 • 0
  +0
  -0

  aptal olup kendini kullandıran insanlar.
  hem sevilmiyorsunuz aptalsınız hem de kendinizi başlarının oyuncağı yapıyorsunuz.

 • 0
  +0
  -0

  gösteriş meraklısı insanlardan nefret ederim. oda arkadasim amerikali hani şu atatürk hakkinda uygulama yapmisti ya haberlere çıkan siyahi cocuk o işte. zaten ataturk hakkinda uygulama yapmasinin sebebi de meşhur olmakti ama insanlar bunu bilmiyor tabi. yoksa aç internetten yabanci birisi bile olsan oku ataturk'un hayatini. neyse lüks yasadigini insanlara göstermek için çakma ürünler kullanır okula taksiyle gider ve yurtta(kyk) da her yemekte en pahali et yemeklerinden yer,baskalarinin mac bilgisayarlarini ödünç alır ve kendisininmis gibi kullanarak hava atar. en sonunda şuan taksiciye 600 lira kantine 200 lira borcu var bunu bulsalar gebertecekler. şuan odada sütle ekmek yiyor sadece kac gündür. çad buyukelciligine "size telefonlar icin buyukelcilik uygulamasi yazayim bana mac book verin" deyip bilgisayar almis ne program yazdi ne bilgisayarlari geri verdi polislerle adamlar geldi bilgisayari aldi az daha mahkemelik oluyordu. bilgisayari yok suan mal mal takiliyor. aylık 7 8 bin tl ile gecinemeyen bir aptal kendisi. yani gösteriş meraklısı olmayın ne bir arkadasi ne bir itibariniz kalir.

 • 0
  +0
  -0

  herşeyi kendi bilip herşeyin kendisinin istediği gibi olması gerektiğini düşünen kendi istediği gibi olmayınca çirkefleşen kıskanç haset düşüncesiz aptallardan nefret ediyorum. sanki dünya onların etrafında dönüyor

 • 4
  +4
  -0

  bir tivitte diyordu ki;
  "iki tür insan vardır:
  1-telefonunuzdan bir şey gösterince efendi gibi elini sürmeden uzaktan bakanlar
  2-telefonu elinizden çekip alıp iki saat geri vermeyen ahlaksız insanlık yoksunu akıl hastaları"

  işte burdaki 2 numara olan insanlar...

  bir de eline almak için göremiyormuş triplerine girenler var, gözlerini kısıp :s - markanyus 02 Eylül 2018 02:21
  sorma ya delirtirler :d - biyoo_1903 02 Eylül 2018 10:34