Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("sözlük yazarlarının kendilerinde en sevmediği özellikler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 1 ben yayım ve çok umursarim sallamayin - ynreis 18 Kasım 2016 02:15
  aslan burcuyum, yükselenim de akrep - katerina 18 Kasım 2016 06:50
  akrepten geliyordur - katerina 18 Kasım 2016 14:51
 • 4
  +4
  -0

  çok umursamazım sanırım. yanlış anlaşılmasın diye sinirlenmem gerken bir olayda aslında sakin olup sinirli taklidi yaparım genelde.
  bir de her işimi son dakikaya bırakırım.

 • 2
  +2
  -0

  canım sıkkın olduğunda sesimi dahi duyamazsınız. sorulan sorulara ya hiç cevap vermem yada "hı hı" ile kafa sallaması ile yanıtlarım.
  biraz tuhaf bi cümle oldu ama anlayın artık ._.

 • 15
  +15
  -0

  çok kuruyom çok. kafamda her olayın binbir türlü ihtimali dolanıyor. hangisinin doğru olduğunu da bilemeynce en kötüyü kabullenip ona göre hareket ediyom. çok çabuk sinirleniyom saman alevi gibiyim maşallah

  like what? - schweinsteiger 24 Mart 2016 02:45
  kova burcuyum. arlequin << biz tedbirimizi kışa göre alalım, yaz çıkarsa bahtımıza >> önemli bir söz bence. - schweinsteiger 22 Aralık 2016 00:48
 • 3
  +3
  -0

  kararsızlık, başkasına kendimi umursamayip acımayacak kadar taviz verip merhamet etmem,inatcilik, kolay güvenmek

 • -3
  +2
  -5

  en ufak şeye sinirlenmem ve susmamak. sinirlendiğim zaman kimse susturamaz. sinirlendiğim kişinin tanıştığım günden itibaren bana yaptığı tüm kötü şeyleri hatırlar (bu da takıntıdan dolayı oluyor , bana yapılan hiç birşeyi unutmam)hepsini suratına vurur saymadık laf bırakmam. kindar değilim ama o kişiyle 1 2 hafta muhattap olmam her dediği batar bana, haketmedigi şeyleri söylerim. sonra unuturum. ama keşke hiç yapmasam çok insan kırıyorum. .

 • 0
  +1
  -1

  yapmam gereken her şeyin tek tek farkındayım ancak hala yatakta müzik dinliyorum daha da kötüsü vicdan azabıda yok

 • 6
  +6
  -0

  dışardan tam tersi görünse de evet itiraf ediyorum aslında eziğim.
  bir çeşit korunma mekanizması sanırım burnu havada sanıyor çünkü tanımayan herkes beni.
  asosyallik belirtisiymiş.

 • 1
  +2
  -1

  fazla iyi olmak diyebilirim yada bu özelliğimin oluşturduğu sonuçlar desem daha dogru olur kendi kabuğuma cekilmis olmam .. hayatima insanlar sokamamam :) son zamanlarda en cok bu hallerim bana batmaya basladi (bkz: işsizlik)

 • -10
  +1
  -11

  yakışıklı ve seksi olmam. zor bir durum çevrenizdeki her kız sizinle sevişmek istiyormuş gibi bakması.

 • 11
  +12
  -1

  normal hayatta biraz cekingenim. bu durumu yenmeye çalışıyorum ama beceremiyorum. arkadaş çevresinde kendi dostlarım arasında çok rahatım ama bu rahatlığı her zaman yaşamak istiyorum.

 • 2
  +2
  -0

  çok merhametli olmam ve bana şu ve bu diye hitap etmeleri

 • 1
  +1
  -0

  şöyle bi baktım da galiba insanın kendisinde sevebilecegi özelliği yok bence ben nefret ediyorum galiba lan kendimden ama mutluyum halimden yaşantımdan ne kadar sevdiğim özelliğim olmasa da baska bir özelliğe özentim de yok çünkü insanları birbirinden ayıran şeyler bunlar beni insanların sevmesine sebep belki de bunlar bilemiyorum altan

 • 6
  +6
  -0

  insanlara iyilik yapcam diye kendimi kullandırtmak. en nefret ettiğim özellik çünkü insanlar sizi sürekli kullanmak istiyor hayır diyemediğiniz içinde kullanılıyorsunuz.

 • 2
  +2
  -0

  karşımdaki insan konuşurken özellikle çenesi düşükse ilk 30 saniyesini dinliyorum sadece.bir de son 10 saniyesini dinleyip gülümseyip konuyu bağlıyorum.tabii burada önemli olan göz temesı.dinliyormuş gibi hani.
  fazla konuşan insanlara tahammülüm yok.