Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("mokoko") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 6
  +6
  -0

  bir gemi uzun bir yolculuğa çıkıyormuş ama bu gemide bir kapftan ve üç tayfa varmış. gemi daha sonra fırtınaya yakalanarak batmış ama nasıl olduysa kaptan ve tayfa'ları kurtulmuşlar. ama sonuç olarak bir adaya düşmüşler hemde yamyam’ların adasına . adaya geldiklerinin ilk gününde yamyam'lar bunları yakalar ve bir soru sorarlar .

  soru:ölüm mü yoksa mokoko mu? diye soru sorarlar . ve sabaha kadar mühlet verirler . ertesi gün ilk tayfaya sorarlar ölüm mü yoksa mokoko mu? tayfa ölmektense bilmediğim şeyi olurum daha iyi der ve mokoko diye cevap verir. ardından adamı bir kere sikerler ve bırakırlar. diğer tayfaya da aynı soruyu sorarlar ve aynı cevabı alırlar ve onu da yaptıktan sonra serbest bırakırlar. son tayfada aynı olayları yaşar ve serbest bırakılır. sonunda kaptana gelmiştir kaptan çevresindekilere nutuk atarcasına ayağa kalkar ve

  "ben bir kaptan olarak gururlu ve şerefli biri olarak yaşadım ve yine bu şerefimi hayatım pahasına da olsa vermem, ben ölümü tercih ediyorum” der. bunu duyan kabile reisi "o zaman buna ölene kadar mokoko."

  1 hahahahahahhahahaha beklenen açıklamayı yaptı adam - mokoko 09 Ekim 2016 00:40