bugün
 1. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, katıldığı televizyon programında özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu. Yıllar sonra eşlerini aldatması konusunda bir itirafta bulunan Erbil, "Çok aşıktım bir eşime, rüyamda ayrıldığımızı görür ağlardım sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence" dedi. Erbil: -Nişanlıydık, rahmetli babası hakimdi, ağabeyiyle aynı odada yatıyorduk. Çok aşıktım, o da benimle bir oyuncak gibi oynardı. Hep çok eşliydim. Evliliklerimde hatalar yaptım. Keşke yapmasaydım dediğim oldu. Çok aşıktım bir eşime. Gece rüyamda ayrıldığımızı görürdüm, kalkar ağlardım. Sonra öğlen gider aldatırdım. -Anne baba sevgisi hiç görmedim gibi bir şey. Bu yedekleme dürtüsü bence. Kendi kendime çözdüm bunu. Sedef'le evliyken son eşime aşık oldum. Ona çok haksızlık ettim. Başıma ne geldiyse onun yüzünden. Melek yüzünden. Öyle bir karakteri yok. Şimdi evli, o yüzden konuşmak istemiyorum. Ona çok haksızlık ettim. Son eşimle de aynı şeyler başıma geldi. Onunla da aldatma yüzünden boşandık. •Haber Global
 2. 5
  +
  -entiri.verilen_downvote
  ee siktir git açık ilişki yaşa o zaman. bunca yıl boyunca şu herifi dövecek biri çıkmadı ya hâlâ buna şaşırıyorum. ajdar'a dalan alihan göreve! - link
 3. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Kadınların böyle erkeklerden hoşlanması da beni ayrı tilt ediyor. Biz değeri veriyoruz, götlerini kaldırıyoruz yüzümüze bakmıyorlar. Sonra bu tarz adamların peşinden koşup üzerine aldatılıyorlar ama yine de akıllanmayı bilmiyorlar.
 4. 13
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Ölmediği sürece gündem olmaması gereken insanlardan. Diğerleri, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Seda Sayan vs. Birkaç sene önce Seda Sayan bu adamın hizmetçisine tecavüz ettiğini açıklamamış mıydı? Ne oldu o olay bu lavuk hala televizyonlara çıkartılıyor. Bu ülkenin mide genişliği beni yoruyor.
 5. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  haber değeri yok bu kişinin kaldı ki bu adam ülkede hakkında konuşulacak en son kişilerden birisi olmalı.
 6. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  icardi'den sonra bu gözlerin gördüğü en büyük aşk adamı...
 7. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Erşan kuneri dizisinden ahlaki açıdan rahatsız olup, yıllardır programlarında sunucu kızlara "şaka" yolu ile tacizde bulunan, adı tecavüz iddiasına karışmış bir adamın! Sözleri.