Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("meditasyon") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 0
  +0
  -0

  bir çok batı dilinde “ derin düşünce “ anlamında olan bu sözcük, mistik anlamda kişinin iç huzuruna erişmesi, zihni boşaltma ve düşüncüleri durdurabilmektir. başka bir değişle meditasyon tek ve özel konu üzerinde yoğunlaşmaktır.

  her gün yapıldığında etkili gerçekten ; bir zamanlar denemiştim farkındalığı artırıyor ve anda kalmanı sağlıyor ben meditasyon videoları bulup sessiz bir yerde (telefon sesi vb olmadan ) yapıyordum dikkat dağınıklığım vardı bunu geliştirmek adına yapıyordum ama tabi bırakınca bir anlamı kalmıyor bu işin, güzel bir deneyimdi .

 • 0
  +0
  -0

  kendimi en rahat hissettiğim dakikalar meditasyon yaptığım zamanlar olduğundan şüpheliyim.

 • 1
  +1
  -0

  herkesin denemesi gereken, ruhsal dinginliği sağlayan, sakinleşmeye ve rahatlamaya yardımcı egzersizdir. günlerdir dolu olan kafamın ve bunun yanında bütlerimin gelmiş olmasıyla aynı anda rastgele bununla karşılaşmamda çok hoş bir durum. telefon uygulaması çok güzel. bedenim kuş gibi özgür, kafam gökyüzü gibi rahat. mutlaka ama mutlaka herkes denemeli.

 • 0
  +1
  -1

  çok ağır bir depresyon geçirirken bundan kurtulmamı sağlayan aktivite. zaman buldukça yapmaya çalışıyorum tabi düzenli olması da önemli ve geriye dönüp baktığımda meditasyona başladığım günden beri hayatımı ne kadar kısa sürede yoluna koyduğumu fark ediyorum. meditasyon yapmanız için sessiz, kimsenin olmadığı bir yere ihtiyacınız yok istediğiniz her yerde hatta trafiğin ortasındayken bile meditasyon yapabilirsiniz