Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("müge anlı ile tatlı sert") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 5
  +5
  -0

  sevgilim bu programın tekrarırını izliyor tam şu an. kulak misafiri oluyorum programa. programdaki mevzuların %1'i gerçekse eğer, yemin ederim tüyler ürpertici.

  (bkz: müge anlı)

 • 1
  +1
  -0

  cidden bir kere bile izlemedim
  ama neler olduğunu biliyorum.
  müge anlı açısından söylüyorum böyle bir işim olsa sırf parası için bile olsa 1 saniye bile beklemem bırakırım işi.

 • 6
  +7
  -1

  anamı agatha christie'ye çevirdiler yeminlen.bakkala gidecem,1001 çeşit senaryo çıkartıyor. iyi,hayırlı işlere (gerçekten hayırlı işlere) vesile olan bir programdır. baştan sona izlemişliğim yok,en fazla 10 dk. izleyebilmişimdir. ayrıca (bkz: sevgi izi) adlı projeleri de gerçekten harika.

 • 1
  +1
  -0

  şurda tuhaf bir kadın var, irana gidip küçücük kızını evlendirip bırakmış, irandan sınır dışı edilmiş sonra bu kadın, abi çok tuhaf bir ortam var, biri bana bunlara ne içirdiler söyleyin, herkesin kafa güzel.

 • 1
  +1
  -0

  hacta kaybolan teyze ile belli bi kesimin gündemine oturdu. valla teyzeyi bende çok merak ediyorum insaallah bulunur.

 • 2
  +2
  -0

  fahite teyze inşallah bulunur,sırf onun için izliyorum bu aralar merak ediyorum doğrusu,insanlar neler yaşıyor ya,bulunur inşallah kısa zamanda

  1 gidip arayası geliyo insanın - billure_td 29 Aralık 2016 12:49
  1 aynen öyle,nasıl olabilir böyle bisey ya garip - ornitoreng perrie 29 Aralık 2016 12:50
  1 film senaryosu. teyzeyi bulduktan sonra çekilsin bence - billure_td 29 Aralık 2016 12:51
  1 tutar,net - ornitoreng perrie 29 Aralık 2016 12:52
 • 0
  +0
  -0

  arapları sevmezdim. fahite teyze mevzusunu izledim biraz, sevmeyişin sağlamasını yaptım.

 • 4
  +5
  -1

  yarım saattir izliyorum mükemmel bir kadın. kaybolan gençliğimi bile bulabilir.

 • 1
  +1
  -0

  annemi bir türlü kurtaramadığım illet. sigara gibi abv böyle programın. kadın izlemeden duramıyor. işin kötüsü babamı da bulaştırmış. dağ gibi adam oturuyor sabahları müge anlı izliyor.

 • 5
  +5
  -0

  bir kaç defa izledim. ama yaşanan olayları görünce bizim o masum sandığınız toplumun ne kadar sapık saplantılı ve çıkar düşkünü olduğunu uygulamalı bir şekilde görme şansına sahip oldum.

 • 0
  +0
  -0

  sabah programları içerisinde en mantıklı olanı. fakat yine de ne izlerim ne izletirim . sinir bozukluğu yapıyor

 • -3
  +1
  -4

  evlendirme programları gibi saçma. dıdısının dıdısı gelmiş ona laf atmış cinayet falan. tamam bir suç varsa ortada çözmesi güzel birşey ama bunu zaten polisler yapıyor sen kimsin?

  7 suçu çözmede en önemli unsur yine olaylara istemeden de olsa şahit olmuş, bilgisi olan insanlardır. böyle büyük bir kitleye ulaşmak çözüm sürecini kısaltacaktır. - ciddigibiyim 22 Şubat 2017 11:17
 • 10
  +10
  -0

  önceden her gençte olduğu gibi önyargılarım vardı. bu sene biraz mecburiyetten izliyorum programı. müge anlı gerçekten çok başarılı. cinayet davaları polis tarafından da halledilebilir ama kayıpları bulmakta çok büyük fayda sağlıyor.

  ayrıca polisiye film izler gibi hissediyor insan kendini. olayların gerçek olması ise daha da cezbedici hale getiriyor programı. bir kere kaptırırsan devamını merak ediyorsun özetle.

 • 8
  +8
  -0

  çoğu kesim eleştirse de şu bir gerçek;olayların görgü şahitlerine ulaşmakta polisin yapamadığını yapıyor.90 senesinde hac faciasında öldü sanılan kadının türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen hacılara durumunu izah ettiğini hiç bir polis teşkilatı fbı dahi olsa bilemez.bu yüzden bazı olaylar medyanın gücüyle aydınlığa daha hızlı ulaşıyor.

 • 5
  +5
  -0

  çok ilginç bir mevzu var şu an. 19 ağustos depreminde göcük altında kalıp şehit olan bir asker var. cenazesi memleketine gönderilmiş.
  fakat kimliği belirsiz kişilerin yattığı mezarlıkta künyesi ve ismi yazılı olan asker üniforması ile defnedilmiş biri bulunmuş.

  edit: bir kadın aradı. benim kardeşim ile karışmış olabilir çok benziyor diyorlar. iş gittikçe çok ilginç bir hal alıyor.

  3 paranormal activities with muge anli .d .d - rakunettin 07 Mart 2017 13:21
 • 4
  +4
  -0

  yine çok ilginç bir olay dönüyor. ülke psikopat kaynıyor dedirten cinsten.

  çankırı'ya bağlı bir köyde gece eve giren bir manyak perde ve halıları kesip koltukları baltayla parçalamış bütün eşyaları harap etmiş. üstelik bir kaç evde yapılmış bu manykalık. köy halkı ise doğal olarak korku içerisinde.

  bu nasıl bir kafa aklım almıyor.

 • 0
  +0
  -0

  annem her izlediğinde 18 yaşına gelen kızını okula kendi bırakıp kendi almayı düşünüyor. zor durduruyorum yardım edin

 • 0
  +0
  -0

  bu sabah kalk çabuk kalk sonunda nazmiye çamın katilini bulmuşlar diye uyandırıldım uyanayım diye şaka mıydı anlamadım ama tarlası yanmış köylü gibi televizyonun başında reklamın bitmesini bekliyorum

 • 2
  +2
  -0

  toplumun beni bunalttığı kimi zamanlarda telefonumu kapatıp ortadan kaybolmak istiyorum ama aklıma bu program gelince geri vazgeçiyorum. annem ve ablam beni bulmak için müge anlı'ya çıkarlar, kesin

 • 3
  +3
  -0

  (bkz: #523225) şu şöyle dursun.
  evden çıkmadan evvel 1-2 dk izleyeyim dedim (yapacak daha iyi bişi yok, sonuçta kısa bi süre sonra çıkacam) başıma ağrılar girdi, agatha christie'yi damarlarımda hissettim. hiç pozitif bir şey yok. psikolojik olarak çökertir bu program insanı. ben çılgın ve amaçsız dansçı beyaz kıyafetli araplar gibi dans etmek istiyorum amk amq mq aq

 • 2
  +2
  -0

  aylardır bir gelin , bütün müge anlı ve onu izleyenleri deli ediyor. ulan benim üzerime bu kadar gelseler yapmadığım şeyleri bile ben yaptım derdim. ama kadın öyle bir kitlemiş ki kendini tek bir kelime söylemiyor. bütün söylemleri de zaten çelişkili.