Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("lise yıllarında çekilen en büyük sıkıntı") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +3
  -1

  lisenin getirdiği azgınlıkla kız arkadaşlığınla her kuytu köşede hayvancasına sevişirsin, sevişirsin ve sevişirsin pipin saatlerce erekte halde kalır ama boşalma dediğimiz eylemi gerçekleştiremediğimiz için taşak diye tabir ettiğimiz testisler 10 kilo meniyle dolar. o sevişmeden sonra apıç arasında bir ağrı başlarki sorma gitsin. taşaklarını kesip kızın suratına fırlatası gelir insanın.

 • 4
  +4
  -0

  lise tarihinde devamsızlıktan kalan kimse görmememe ve kalmayacağımı bilmeme rağmen her yıl ikinci dönemin başlarına doğru götüm tutuşurdu. devamsızlık haklarını okulun ilk ayından arkadaşlarla kaçarak bitiren ben geriye kalan zamanlarda alarmı sabahın altısına kurup geç kalmamak için dua ederdim.

  hani değdi de, okuldan kaçıp sadece internet kafeye giden tipler değildik. yeri geldi galata'ya balığa gittik, yeri geldi karaköy ara sokaklarındaki eski kiliseleri dolaştık, yeri geldi cumayı sultanahmet'te kıldık, yeri geldi moda sahilde haydarpaşa'yı izledik, yeri geldi kadıköy'ün bi ara sokağında çekirdek kola yaptık. buraya sığdıramıycağım her boku yedik.

  kısacası okuldan kaçtığımız zamanları resmen küçük kültürel tatillermiş gibi kullandık.

  zevkli günlerdi ama geri dönmek istemem.

  ulan acaba bırakırlar mı diye ne içim içimi kemirirdi beee

 • 15
  +15
  -0

  her yerde o vardı. her yerde. doğaldı tabii öyle olması ama hayatımı acaip zorlaştırıyordu. kantine bile giremiyordum

 • 2
  +3
  -1

  en yakın arkadaşım diyip güvendiğim kişinin arkamdan işler çevirdiğini öğrenmiştim.
  başka bir arkadaşım söylediğinde inanmadım alıp karşıma "böyle böyle yapmışsın bak öyle diyorlar, yapmadım de niye yalan söylüyorsun diye gidip karşısına dikilelim kızın" diyince hiçbir şey söylemediğinde kimseye güvenmemem gerektiğini anlamıştım.

  ama akıllanır mıyım yine güvendim yine kazık yedim allah'n belası üniversitesinde.

 • 7
  +7
  -0

  sivilcelerim yüzünden mayın tarlası geldi okula diyorlardı gururumuzu o zamandan kırdılar aq

  3 tabi 6 aylık tedavi sonrası ben götümle gülmeye başladım onu diyenlere ayrı 😅 - drassansin 13 Mart 2018 02:33
 • 6
  +6
  -0

  kızlarla iyi geçinememdi. şimdi geçinmeye çalışabilecrğim kız yok çünkü makina mühendisliğinin hazırlığında bile kız yok

  o kadar mi kötü ya hazırlıkta vardır - muptezelsayisalci 13 Mart 2018 08:02
  2. öğretimde yok üstad sınıf 18 erkek 4 kız - adanalıcapon 13 Mart 2018 13:47
 • bu amınakodumun varoluşu yüzünden üniversite kazanamıcam aq not budalası olmak istiyorum artık - vasifsizinteki 13 Mart 2018 08:14
 • 1
  +1
  -0

  yurtta kalmak. rezalet. küçücük odaya 6 kişiyi sıkıştırırlardı, geceleri havasızlıktan boğazım kururdu, öksürmekten kusacak hale gelirdim. sürekli hasta olurdum bi de. meyve çıkmazdı yurtta ben de alamazdım marketten. her yıl koli koli kitap taşırdım tatillerde otobüsle, evden yurda yurttan eve.