Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("genç kızların olgun erkek merakı") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 8
  +9
  -1

  tam tersi de geçerli olan kadınsal dengesizlik hali. fazla derin olay değil. çevrelerinden sıkılıyorlar, menzillerinde pek görmedikleri erkeklere fazla düşkün oluyorlar.

  23 lük bir ergenken sürekli 30 yaş üzeri adamlara söversin.

  onları hayatı ciddiye alan, sürekli elinde evraklar ve bond çanta ile gezen sıkıcı ve bok adamlar olarak tasvir edersin.

  leş metalci halinle hayatın çok boş olduğunu anlatır durursun.

  çok ilginçtir ki, o ara "terbiyesizlik yapma bakalım bücür, sen anlamazsın bunlardan büyü de gel" diyen moruk teyzeler yamulur hep 35 yaş krizinden kurtulamamış plaza erkeklerine.

  hepsi karşılarındaki kır saçlı beylerle münasebette bulunabilmek için çevresine küçük sataşmalarda bulunur, çünkü rezalet bir sakalın ve kitapsız bir umursamazlığın vardır.

  o halin ona ilginç gelir. çünkü alt mesajlarında onun sosyallik algısını yerle bir etmişsidir.

  büyüyünce de gençlere makarna yiyen rezil fakirler der durursun.
  hayat sandığınız kadar kolay mı aptal ergenler diye dalga geçmekten biran olsun çekinmezsin. aman da ne olgunluk halleri. aman da aman.

  bu kez, yine sana paralel insanlar yaklaşmaz.
  çıtır bir hanım "sen ne kadar aşağılıksın yea, hiç mi genç olmadın" der. "terbiyesiz ortayaş senii" diye çıkışır.

  konsept bu aslında dostlar.
  algoritma belli, bununla en az 347 hatunla içler dışlar çarpımı yapılır.
  kimse neyi düşündüğünü önemsemez.
  herkes, çevresinde her gün görebildiği tiplerden sıkılıyor.
  olay aslında bu.

 • 3
  +3
  -0

  bu kadar şaşırmayın oğlum sözlükteki erkeklerin çoğuda muhtemelen milf ister herhalde

 • 10
  +10
  -0

  merak değildir bu. güdü, duygu, dürtü ya da seçim... artık ne derseniz. ama bu fiziki beğeninin ötesinde ruhen ve mental açıdan kendisini bulabildiği bir adam da olabilir. akranlarının hiçbir anlamda kendisiyle uyuşamıyor ve tatmin edemiyor oluşu kadını daha olgun birini istemeye ve aramaya itebilir. her yaşta olabilir bu. sadece 20 ve 30'lu yaşlar arasından örnek vermek yanlış.

 • 23
  +24
  -1

  çok çok doğal bir durum. zira 15 yaşındayken bile bizim konuştuğumuz konularla 15 yaşındayken erkeklerin konuştuğu konular çok farklıydı.
  ben 19 yaşındayım ve şimdi düşünüp şunu diyorum, bak kavunsu yalnızca evlilik sevmek demek değildir gelecekteki çocuğunun babasını da sen seçiyorsun.. ama yaşıtlarım şu an (rastladiklarim) genelde lol oynuyor götü güzel olanla da takılmak istiyor.
  haliyle bizde hayat düzeni oturmuş. istediği şeyler belli insanlarla olmak istiyoruz. en azından benim sebebim bu

  dipnot: aradaki yaş farkı en az 2 en fazla 10 a kadar yolu var bence...

  4 boyle bir savunma tamamen vicdanini rahatlatmak icin yapilmis bir savunmadir. senin yasitin olup makyaj dedikodu muhabbetinden kafayi kaldirmayan kizlar var. ben 15 yasimdayken yurtta hocamiz uyutur, zorla gizli kapakli bulusup geceleri tarih/siyaset konusurduk. bunu yapan kadinlar net salaktir. ileride anlarlar hatalarini. - deli ibo 04 Temmuz 2016 13:51
  7 dikkat ederseniz bu yorumlara mahal vermemek için rastladıklarım dedim. ayrıca benim görüşüm bu. ki çoğu erkek bence kendinden küçük kadınlarla evlenir bu da ayrıca bi not,bunun da sebebini bilmek lazım. ayrıca ben 3-4 yaş büyüğüme abi diyorum da. onlar pek abi gibi bakmıyor - kavunsu 04 Temmuz 2016 14:01
  4 sorun lol oynanması değil. sorun bundan başka hevesle yaptığınız bi eylem olmaması. istisnalar var mıdır vardır elbette. ben pek rastlamadım evi çekip çeviren sorumluluk sahibi yaşıtlarıma haliyle böyle bi entry oluştu - kavunsu 04 Temmuz 2016 14:36
  10 az - millet kafayı yemiş 14 Nisan 2017 21:48
 • -1
  +2
  -3

  kimse benim bayramlik agzimi actirmasin bu konuda, kalbinizi kirarim. net aptaldir bu kadin. sipsevdidir. once mutlu olur sonralari pisman olacaginin farkina varmadan. bu iliskiyi kaldirabilmek icin mangaal gibi yurek lazim iki tarafta da. o da binde bir ya cikar ya cikmaz.

 • -4
  +3
  -7

  ben aklı oturmuş hatun tanımadım. eğer varsa öyle bir şey getirin de tanışalım. hele ki "gelecekteki çocuğumun babası" düsturu ile hareket eden hatun hiç tanımadım. öyle bir hatun modeli olsaydı, ortamlarda bukadar düzgün masum çocuk neden sap geziyor olurdu ?

  3 lan yok oglum aq ya. yuzdr 90'i goygoy pesinde. hala cocuklar. erkeklerin video oyunlari oynamasina laf edip en yakin arkadaslarinin aldigi tisortun kendilerininkindne guzel olmasini kiskaniyorlar. kadinlar olgun oluyormus, peeehh. en cok inanilan yalan budur. - deli ibo 04 Temmuz 2016 13:54
  bütün masum, düzgün gezenler erkekler ama kızlar olgun değil veya ileriye dönük çevre hayatını seçmiyor öyle mi? tamam çevrenizde olmadığı için bu yanılgıya düşebilirsiniz ama şöyle diyerek erkekle kadının zekasını veya olgunluğunu nasıl kıyaslıyorsunuz anlamıyorum. olgunluk çevre faktörünün verdiği bir olaydır kadınların 90'lık kesimine mal etmeyin gözünüzü seveyim - zencefillisoda 04 Temmuz 2016 14:28
  bu yaklaşıma şapka çıkartırım - zencefillisoda 04 Temmuz 2016 14:35
 • 6
  +6
  -0

  neye göre olgunluk? ben başlığı ilk okuduğum an yaş olarak olgun olmayı değil, düşünce yapısı olarak olgun olmayı düşündüm.

  çocuk gibi davranan, sorumsuz, ne yaptığı, nerede olduğu, kimlerle dolaştığı belli olmayan adamı kim yapsın? "kızlar serseri ve tehlikeli erkek seviyor" lafını ağzına alan yola çıkıyor. olgunluk başka şey, olgun insan olmak bambaşka.

  diyeceğim o ki kimse kimseyi beğenmez, zaten herkesin derdi olgunluk olmuş.

  "ben çok olgunum yaa yaşıtlarımla anlaşamıyorum" lafı çoluk çocuğun ağzında. yaşınızı yaşayın, olgun olunca plaket vermeyecekler, erkek peşinde koşunca yollarınıza güller sermeyecekler.

  olgun olmak zorunda olduğunuz zaman, bir gün ansızın karşınıza çıkmadan önce hayatınızı yaşayın.

 • 1
  +1
  -0

  düşünce yapısı oturmuş goygoy peşinde olmayan ne dediğini ne istediğini bilen erkektir.
  tabi bu demek değil ki yaş ile alakalı fakat iki üç istisna dışında erkeklerin geç olgunlaştığı bir gerçek. genelleme yapmak istemiyorum ama üstte okuduğum entri cok doğru 15 yaşında aklı eren bi kız gayet de neyin ne olduğun farkına yavaş yavaş varıyo 19 yaşında artık niyetler istekler de artık kendi kararına kalmiş oluyo. ben iyi hatırlıyorum 15 yaşında bi erkeğin davranışını o ara harlem shake modaydı o dans ederken neler yaptıklarını v maskesiyle imcici takılıp 31 52 esprisine jonny sins lafını ağızlarından düşürmedikleri için katıla katıla güldüklerini yapıyorlardı ergenlikdi zaten ama bu 19 yaşına kadar değişmiyor oyundu eğlenceydi kafası. olgun da bu yüzden istiyoruz zaten kim uğraşır çoluk çocukla düşüncesi temelde. olgun iyidir olgun

  1 kizlar bunu yapmiyorsa toplum baskisindan. toplum baskisi olmadiginda kadinlarin erkeklerden daha da igrenc oldugunu biliyorum. eglenceli olmak olgun olmamak degildir. yeni nesli bilemem ama benim lisendeyken cok guzel eglenir hayatimiza istedigimiz alanlarda da yon vermeye calisirdik. bu tamamen vicdan temizleme calismasidir. - deli ibo 04 Temmuz 2016 14:35
 • 6
  +6
  -0

  zaman sadece armutları olgunlaştırır diyodu biri. yaş değil fikir önemli bence.

 • 3
  +4
  -1

  sadece genç değil,etrafınıza baktığınızda çoğu kadının kendinden büyük erkeklerle birlikte olduğunu görürsünüz. bunun sebebi kısaca çoğunlukla kadınların daha olgun olmasıdır. aralara beyaz saç-sakal karışması da çekicidir kanımca.

  edit: eğer yaşlı erkeklerin genç kız merakı kadar rahatsız ediyorsa sizi tanığım bir doktora yönlendireyim.

 • 1
  +1
  -0

  elbette yaşla alakası yoktur bu işin 'biz çabuk olgunlaşıyoruz erken büyüyoruz erkekler daha küçük aklı evvel varlıklar büyümeleri lazım bıdbıdbıd' gibi muhabbetlere düşen kadın iticiliği denen bir şey var.
  hayatında alacakaranlıktan başka kitap okumayan romantik komediden başka film izleyemeyen ne bir yokluk ne bir darlık görmeyen hayatta dedikodudan geri durup düşünmeye vakit ayırmamış kızlar bu konuda gelip olgun olsun kişiliği oturmuş olsun saçma sapan bilgisayar oyunları oynamasın kültürlü olsun yaşına göre davransın tribine girmesin

 • 1
  +1
  -0

  bence asosyal sözlük yazarları olarak bir araya gelip bir ülke kuralım ve orada yaşayalım. çünkü yukarıda bir kadın kendi ideal erkek modelini tarif etmiş aşağıda da o ideal erkek modeli var fakat ben böyle bir kadın görmedim diyor. yani kısacası bizlerin halinden yine bizler anlarız. kendi parlak zihniyetimize sahip yeni nesilleri de ancak böyle yetiştirebiliriz. burada ki her yazar az çok aydın. az çok bir şeylerin farkında.

 • 3
  +3
  -0

  zaten psikolojik olarak, kadınlar erkeklerden erken büyüme ve gelişimini tamamlar.

  ayrıca, çocuk gibi erkekleri kim ne yapsın amk?

  tabi bu şu demek değil, "erkeklerin hepsi kalçaya göğüse bakar" çocuk gibi davranan kızla ne yapayım amk?

  saygılar.

 • 0
  +0
  -0

  genç kızların bu merakı evlenmekten geliyordur. evlenmek istemese serserilere vermeye devam eder.

 • 41
  +42
  -1

  erkeklerin çocukluklarından sıkılmıs, yılışıklık ve saçmalıklarıyla ugraşmak istemeyen kız biçimidir kanımca..

  17-18 yaşındaki kiz çocuğunu 30 undaki erkekle gordum zaten çocuk denebilcek yasta olan kız hangi erkegin cocuklugundan bıkmış olabilir ki evcilik mi oynayalim diyo bu erkekler - byyarali 14 Nisan 2017 22:58
 • 13
  +14
  -1

  olgun ne yaptığını bilen ,cıvık cıvık hareketler yapmayan birini istemek yılışık ,çocuk gibi saçma sapan hareketler yapan birini istemekten daha mantıklı değil mi sizce de ?

 • 7
  +7
  -0

  erkeklerin kadınlara göre daha geç olgunlaşması ile alakalı bir durumdur aslında. mantıklı olan da budur. şöyle ki; erkek yaşı = kadın yaşı + 7v8 filan. kadının yaşadığı olgunluğa erkek 7 8 yıl sonra ulaşabiliyor genelde. aşırı fazlası da biraz abartı

  bak 7v8 yazdım hani o mantık konusunda veya anlamına gelen `v` o :) - incubus 14 Nisan 2017 21:14
  her erkek geç olgunlaşmiyor ama. bazen yaşadıkları da etken oluyor. veya kafa yapısı. düşünce yapısı da etki ediyor. tüm erkeklere indekslememek lazım diye düşünüyorum. - sessizdeyimdünya 14 Nisan 2017 22:39
 • 0
  +1
  -1

  babama benzeyen adamlarla sevgili oluyorlar yaşıtlarim cidden napiyonuz olgun merakından ya

 • 2
  +2
  -0

  bu olgunluk her zaman yaşla olmaz elbette, o kişinin konuşması davranışı bizim için önemli olan. bazen bunlar bile yeterli olmuyor benim için. en basitinden kalkmış bana kitap okuma, film izleme diyorsa bu onun olgunluğunu ya da bakış açısını gösterir ki hiçbir kadın böyle bi erkekle değil eş arkadaş bile olmak istemez.

 • 1
  +1
  -0

  sevdiğim bey ile aramda 2 yaştan az var. yapım gereği hala çocuk kaldığımdan birşeyleri abartıyorum. üzülmeyi de sevinmeyi de. bazı sözler diyor ki o an sen beni anlamıyorsun diye kızsam da sonradan varlığına şükrediyorum. olgun adam vesselam. (sevdiğim bey : beni sevmeyen bey)

 • 7
  +7
  -0

  olgunluk önemli, kızlara veya erkeklere mal edemeyiz bence ciddi düşünen herkes sevgilisinin (büyük ihtimalle de müstakbel eşinin) olgun olmasını ister ya da kendisine olgun bir eş arar, öbür türlüsü geçmişte kaldı, olsa da bir yerden sonra yürümüyor

  2 böyle düşünen insanların mumla arandığı bir dönemde kıymetin bilinmiyor kıpçak 'ım , sen hep böyle düşün değişmek mevsimlere mahsus olsun :)) - poturcuk 15 Nisan 2017 00:02
  2 heyyt be canını yediğim :d - kıpçak bey 15 Nisan 2017 00:03