Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("görmeden sevmek") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 5
  +5
  -0

  hamile bir kadının ve eşinin, henüz cenin halindeki bebişlerini tarifsiz, benzersiz, hesapsız kitapsız bir aşkla bağırlarına basma öyküsü.

 • -2
  +5
  -7

  çok ilginç, hala kimsenin hz. muhammed şakası yapmadığı başlık.

 • 11
  +11
  -0

  mümkündür. bazen bazi insanlar yazıları ve sözleriyle ruha dokunurlar. izleri de asla silinmez.

 • 3
  +5
  -2

  yüreğine dokunuyorsa cümleleri geri kalan şeyler önemini yitiriyor zaten. ve bence sevgilerin en masumu. menfaat yok. sadece o'nu o olduğu için seviyorsun. bu sadece aşk için geçerli değil. burada da hiç görmeden sevdiğim insanlar var. dedim ya "yürek" önemli.

 • 2
  +2
  -0

  canım çok yandı. görmeden sevdim. bir buçuk ay sonraki doğum günü için yazmaya başladığım lâkin mecburi bir yarım kalmışlık ile noktaladığım yazımı paylaşmak istiyorum.
  kilometrelerce öteden görmeden, dokunmadan, kokusunu ezberleyemeden, gözlerine dalıp kirpiklerini sayamadan sevdiğim henüz duymadığım kokusu burnumda tüten kıymetlim. meşguliyetlerimin en anlamlısı, tanıdıkça sevdiğim ve her geçen gün bağlandığım canım sevgilim. sarılmak, sarıp sarmalamak belki ikimiz için de en güzel hediye olurdu lâkin şimdilik elimden gelen bu. birbirimizi tanımadan geçen 18 yıldan sonra 19.yaşını kısmen de olsa beraber karşılamanın mutluluğunu yaşamak, varlığının tarif edilemez huzurunu tatmak ve birlikte geçireceğimiz nice nice yılların olduğunu bilmek benim için en güzel armağan. i̇yi ki varsın içimi titretenim, yüreğime dokunup ruhumu güzelleştirenim, gönlümün en güzel yerini sahiplenenim. i̇yi ki varsın. sağlıklı, mutlu, umutlu, huzurlu nice yılların olsun. seni seviyorum, seveceğim gönlümün fatih'i. evet, bu kadar. gönlümün fatih'i idi. hislerimin katili oldu. ve belki şimdi sen de herkes gibisin, canımı yakanım.

  1 gerçek anlamda görmeden sevilebileceğinin kanıtısın keşke yarım kalmasaymışsın - öylesinebiri 26 Mart 2017 00:54
  1 karşına senin gibi güzel sevebilen insanların çıkması dileğiyle - bahargüneşi 26 Mart 2017 00:56
  2 keşke.. - öylesinebiri 26 Mart 2017 00:56
 • 0
  +0
  -0

  görüşüp, tanıyıp sevdikten sonra ayrı düşülüyorsa normal lakin sosyal medyada ya da kısaca internette tanışılıyorsa pek mümkün değil. daha çok takıntılı olmak o.

 • 8
  +8
  -0

  “aşk, bir insanı tanrı’yı sever gibi sevmek mi, onu görmeden ama onu hissederek onun varlığına bağlı kalmak mı?
  bir dokunuşa, bir bakışa, bir sese, bir işarete muhtaç olmadan, onu besleyecek bir bedene, bir vaade, bir ümide ihtiyaç duymadan, tek başına da sürebilecek kadar güçlü bir sevgi mi aşk?
  ‘sevmeye devam edebilmek için onu görmeliyim’ demeyecek kadar büyük bir iman, büyük bir bağlanma mı?
  bir ruhun bir başka ruha sarılması ve bu sarılışı bir bedene gerek duymadan da sürdürebilme mi?
  ‘tanrı’yı sevdiğim kadar severim seni’ diyebilmek, böylesine korkunç bir bağlılığa rıza göstermek mi aşk?
  peygamberler bile tanrı’ya bir kere yüzünü göstermesi için yalvarırken, hiç görmeden de ruhunu bir başka ruha adamak mı?”

 • 3
  +3
  -0

  az önce öyle bir mesaj okudum ki görmeden sevmenin mümkün olmayacağını düşünen bana bu fikrimi değiştirtti. belki görmeden aşık olamazsınız ama görmeden çok güzel seversiniz...

  1 arkadaşım görmeden sevdiği birini anlatmış vay be dedim :) - a bit of zeynep 13 Şubat 2019 20:40
  1 sen de anlat madem içinde kalmsın :) - a bit of zeynep 13 Şubat 2019 20:44
  1 evet mümkünmüş :) - a bit of zeynep 13 Şubat 2019 20:52