Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("flying dutchman") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 0
  +3
  -3

  ego üzerinden entry girmeyi bırakmalı bence. çünkü aynı şekilde yazılan o kadar çoktu ki bakan "şimdi de bu mu " diyor.

 • 3
  +5
  -2

  bu adamın ismi sadece emre olabilir. emre isminden başka hiçbir isim böyle bir adama uymaz. eğer adı emre değilse sözlükteki kişi gerçek kişiliği değildir bu kadar da netim.

 • -2
  +2
  -4

  tam kim vurduya gidecek tip var bu herifte. bi kaos olucak, sonra bu ortalarda dolanırken uçurulacak kaos bitecek. hiç bi suçu yokken boku bokuna gidecek. sözlükte rahatlayacak o da.
  tavsiyem gerilim atttığında etrafta olmaması.

 • -2
  +2
  -4

  bu yazarı sevmiyorum. net bir şekilde ifade etmek gerekirse boş bi yazar. faydalı bir entrysine şahit olmadım. titan çakması olacakken leblebici fikret çakması olmuş. amaçsız.

 • -4
  +3
  -7

  bunun kardeşi hirsizliktan silik yedi. bakalim kendi nolacak :d

 • -7
  +1
  -8

  kendisi itin köpeğin önde gideni. ayrıca biraz geri zekalı ama sevmeye başladım.

 • 2
  +5
  -3

  türkiyenin her ilinden 1 bayan ile aynı anda tek bir facebook hesabı üzerinden aşk yaşayabilen adam bee. idolüm resmen.

  bu adamın facebook hesabında ekli olmak çok büyük anlamlar ifade ediyor bayanlar için. adeta hareme kabul buyrulmuşlar gibi.

 • 4
  +9
  -5

  kendisi tam bir catfucker. bu adamı üzenin daha fazla üzmediği için amk. bir ara yoktu ortalık mis gibiydi aq ya. gitse de yine kurtulsak

  3 niye bu kadar sinirlendiniz dimaria bey - asosyalmaymun 06 Ağustos 2016 16:07
 • 15
  +23
  -8

  sözlüğün en büyük trolü xd bi yerlerden şehit haberi gelince ciddileşip "hiç önemsemiyosunuz ama" duyarı kasıp, iki dk sonra sikimsonik bi başlığa bir olay :) yazabilir. xd

 • 5
  +6
  -1

  kendisine nick6 girmeniz kendisini çok mutlu ediyor. kendi ağzından duydum bunu, nick6 sayısıyla övünen bir yazar. kısaca gündem olmayı seviyor yani. eğer sevmiyorsanız yokmuş gibi davranın, mutlu etmrk istiyorsanız nick6 girin. mesela bu entry de kendisini kısa vade de mutlu edecektir.

 • 0
  +4
  -4

  dutchman'a karşı ilk başlarda herkese olduğum gibi nötr oldum. ama sonra yaptığı saçmalıklara, "xd" yazmalarına, fenerli olduğu halde zaman zaman galatasaraylı taklidi yapıp ortalığı kızıştırmasına, en az benim kadar rap hakkında bilgi birikimi olmasına, rap sevmesine, açık sözcülüğüne, kimsenin girmediği uç entryler girmesine, uç başlıklar açmasına karşı sempati duymaya başladım. zamanla entry altındaki yorumlarda kaynaştık. gitmesine çok üzüldüm. sözlükte eksikliğini hissedicem. sözlüğü çok sevdiğini biliyorum. bir gün özleyip geri döneceğine inanıyorum. bunu okuma ihtimali bence çok yüksek. kendine çok iyi bak. belki de ilk defa normal bir entry girdin :)) o da veda entrysi miydi kardo? umarım yine sağ salim bir şekilde sözlükte görüşürüz kardo.

 • 4
  +4
  -0

  çok fena radyo yayını yapıyor bu adam.
  enfes enfes. mükemmel ötesi. benim için can alıcı nokta ise rap müzik dinletisi var. zaten ortam samimi, sohbete de doyum olmuyor. ahahah "mesela yani" :))