Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("facebook") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  artık tamamen kapanmalı bence. hiçbir manası ve ehemmiyeti yok. mobilden birazcık kullanışlı ama pc'den tamamen zaman kaybı.

 • 1
  +1
  -0

  gelişim ve bilinirlik sürecinden her zaman kıllanmıştım yemin ederim. kendisi ile ilgili çekilen yarı epik, yarı gerçek the social network filmini izledikten sonra farkına vardım ki kıllanmakta haksız değilmişim.

  gerçi günümüzde hiçbir manası kalmadı artık facebook'un ama bilemedim. bakalım sonu ne olacak. zira internette sürekliliği olmayan her şey bir noktadan sonra bitiyor. görsel veya içerik olarak sadece fotoğraf, video yetmiyor. illa yazı lazım. yazının olduğu her site, sürekliliğini diğer sitelere göre daha rahat sağlıyor. bunun en muhteşem örneği twitter'dır bana göre.

 • 0
  +0
  -0

  saçmasapan bir yer. inşallah tez zamanda tarihin tozlu çöplüğünde yerini alır. ki alacak da. hiçbir manası ve ehemmiyeti yok şu an. bombok.

 • 0
  +0
  -0

  Twitter varken ne var orada mis gibi burası akraba yok,dert yok,tasa yok bir şey paylaşınca altına saçma sapan yorum yapan dayın yok hayat facebooksuz güzel lan.

 • 0
  +0
  -0

  Öğrendiğim tek şey akrabaların eklenmemesi gerektiğidir sözlük.Ne raadça küfür edebiliyorsun ne de başka bir şey.

 • 2
  +2
  -0

  Akrabalar twitterı keşfederse boku yedik yüce facebook sen çok yaşa ve akrabalarımı eğlendirmeye devam et twitterdan soğut amin.

 • 0
  +0
  -0

  bu sitede zaman geçiren akrabaların hepsi delirmeye başladı. şaka yapmıyorum koca koca adamlar, kadınlar "ay benim fotom bu kadar like aldı, muharrem'in kayınçosu ölmüş hemen yazayım" tarzı acayip diyaloglara girmeye başladılar. hazır yeri gelmişken bir ölümü öğrendiğinizde çat diye facebook'a yazmayın amk malları. daha geçen gün bir tanıdığımız öldü, askerdeki oğlu facebook'ta görünce kafayı yiyordu az daha.

  nereye gidiyor lan bu insanlık ??? - naily 31 Ağustos 2015 15:26
  + bir de hastanede yer bildirimi yapanları unutmamak lazım. - candanadam 31 Ağustos 2015 15:27
  hah evet hocam bir de o var. - fuente 31 Ağustos 2015 15:28
 • 0
  +0
  -0

  1 sene oldu herhalde kapatalı , 5 sene sonra da kesin twitter'ı kapatırım hissediyorum .

 • 0
  +0
  -0

  eskiden çoluk çocuğun daha çok takıldığı zamanlarda bile şimdiki kadar çocukça ve aptalca paylaşımlar yapılmıyordu bu sitede. şimdi çoğunlukla koca koca insanlar takılıyor ama paylaşımların çoğu ''teenage'' havasında. herkes ilgi budalası, beğeni manyağı olmuş. bir de şu sonradan çıkan ''şöyle hissediyordu'' ''böyle hissediyordu'' saçmalığı var ki sormayın gitsin. gittikçe boş insanlar haline gelmeye başlıyoruz. herkes her hareketini başkalarına göstermek, beğenilmek, takdir edilmek için yapar olmuş. insanlık iyice tiksinç bir hal almaya başladı ve bunun önüne geçebilmek için maalesef elimizden bir şey gelmiyor.

 • 2
  +2
  -0

  az önce bana dört sene önceki fotoğrafımı hatırlatıp beni üzen sosyal ağ. o gün durduğum yerin tam tersi bir yerdeyim şuan. o zamanlar yaşadığım belki bir bok olurum heyecanım yok zira artık bir bok olamayacağım. hayallerimin çoğunu unuttum, nereye gittiğimi bilmiyorum. albümden fotoğraf çıkaran anneanne gibisin facebook, zalımsın.

 • 0
  +0
  -0

  habire habire güncelleme çıkarıp insanın canını sıkan, telefonda kapladığı 162 mb'lik alanı hak etmeyen gicikli uygulama. zukerberk bi el atın şuna

 • 0
  +0
  -0

  galiba mobil sürümünde bi problem var.telefon tarayıcınız la bi girip baksanıza.

  hep tarayıcıyı kullan kanka mobil sıkıntı biraz - koenigsagg 22 Ocak 2016 01:43
 • 0
  +0
  -0

  myspace zamaninda ( bilen bilir ) ikinci populer sosyal mecra idi zamanla kendini yavas yavas imha etmeye basladi.

 • -2
  +0
  -2

  iğrenç bir yer oldu çıktı. resmen paraya tapma pozisyonundalar. dövme stüdyomun facebook sayfasına millet mesaj atıyor, mesajı 3 gün sonra görüyorum. geri zekalı aptallar sizi. çok da sikimizdeydi sizin modası 5 yıl önce modası geçmiş aptal yeriniz.

  inanın, dövme stüdyomun ve sözlüğümüzün sayfası olmasa şu an, şu salise sonsuza dek kapatırım siktiğimin hesabını.