Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("en ilginç soy isimler") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 0
  +0
  -0

  benim sınıf arkadaşım var bide bayan hocalarda gıcıklığına mı yapıyorlar anlamadım sürekli soyadıyla hitap ediliyor (bknz. daşik)

 • 3
  +4
  -1

  bir kere hastanede annemle eforlu ekg için sıra bekliyoruz. evrak veriyorsunuz içerden çağırıyorlar. efendim sıkıla büzüle kendi halimde takılıyorum. kapının hemen yanındayım bir hemşire çıkıp bağırdı :
  "tanrıverdi dürüüün!!"
  inanın ki havaya bakarak seslendi ve bende baktım. inanmıştım yani yukardan bi nesne gelse dürüp sahibine verecektim o kadar.

 • 1 bizim kampüste bi konferans salonunun adı da uğur oral :/ - biraslanmiyavdedi 01 Kasım 2016 21:01
  1 garip tabi nerdesin diyosun arkadaşına uğur oraldayım diyo - biraslanmiyavdedi 01 Kasım 2016 21:19
 • 1 bizim şerefsiz ev sahibinin soyadı allahsiz :) - imamhttp 01 Kasım 2016 13:57
 • 5
  +5
  -0

  hastanede çalışıyorken elimde hastaların sonuçları var. sırayla sesleniyorum tabi isim soyisime bakmaksızın. son iki hasta kaldı heh diyorum hadi bitsede gitsek. sonuncu hastaya geldim. hatice boook diye seslendim. önümdeki herkes bana şaşkın gözlerle bakıyor kimisi gülcek gülemiyor. aşırı kötü hissettim kendimi kadının soyadını yanlış okudum ve kötü bir kelimeye dönüştü diye. bir daha baktım birdaha ve birdaha... kadının soyadı boktu yanlış okumamıştım. kadın sessizce raporunu aldı ve soyadını seçen büyük büyük dedesine içinden küfürler ederek gitti bende gülmemek için kendimi zor tutarak sessizce uzaklaştım..
  (bkz: soyadı seçerken bizimki bok olsun güzelmiş demek)

 • 3
  +3
  -0

  dedemin babası dumlupınar savaşında 8 sene esir düşmüş nasıl kurtulmuşsa kurtulmuş ve ülkeye döndüğünde soyadımızı dumlupınar koymuş isim olarak ilginç olmasa da belirlenişi açısından anlamlı ve ilginç

 • 2
  +2
  -0

  onu boşverin de ismimle soyismimi google da arattığım zaman
  google bir harfi yanlış sanıp düzeltiyor ve tofaş araba resmi çıkarıyor.
  bunun üzerine daha büyük dram var mı ?

 • 0
  +0
  -0

  neden bize bu soyismi verdiklerini yoğun bir şekilde düşündüğüm ve herhangi bir yerde isim soyisim sorduklarında hiç bir zaman doğrusunu yazamayan insanlara doğrusunu kodlayana kadar ebemin sikildiği bir konu.

  (bkz: akgeyik)

 • 0
  +0
  -0

  dişçi bir çift vardı memlekette kaya bilir - oya bilir çifti ne zaman aklıma gelse gülerim

 • benim bir arkadaşın soyadı memisti nskkskdk - delii 13 Eylül 2017 15:05
 • 2
  +2
  -0

  yalpi :( anlamını aylarca internetten araştırıp hiçbiri veri elde edemedikten sonra aile üyelerimiz arasında en büyüğümüz olan dedeme sordum ve çok güzel cevapladı. "anlamı yok."

 • 42
  +42
  -0

  ah ah bizim kenan geldi aklıma durun bi anlatayım.
  yıl 2014 aylardan sanırım haziran kenan,ben ve hayri yazlıkta 3 kafadar sözde alem yapacağız.neyse ilk gittiğimiz bir kaç gün aç çakallar gibi bildiğin avlarımızı ileriden izleyip açılmadık. sonuçta ürkütmemek gerekiyordu dimi. ve o gece geldi çattı. hayri ile oturmuş tv izliyoruz. günlerden cumartesiydi ve kapı çaldı açtık. gelen kenan. " oğlum kalkın lan kalkın süt gibi hatun düşürdüm ehehehuue " dediğini sanki bugün gibi net hatırlıyorum. bu beyinsiz kenan'ın ipi ile kuyuya inilmez ama ne yaparsın dedik gidelim bakalım ne bok çıkacak. araba ile sen de 15-20 dk ben diyim 3-4 saat sonunda vardık. gittiğimiz yer dağın başı amk.biri kesse bizi organları merkeze götürmeye kalksa o organ bozulur buzda bile olsa. o kadar uzak. kenan'a soruyoruz be beyninin kıvrımlarını siktigim nerede millet diye. suç bizde de var güvendik biz bu mala güvendik. "ehheehuue kanka bi dakika ya gelirler diye diye bizi orada tuttu " neyse bizde hazır gelmişiz gezelim dedik orayı. keşke demez olaydık. bi yarım saat sonunda yolu kaybettik mk allahım çıldırıcaz ama bildiğin yolu kayıp ettik. sonra kenan demez mi ben biliyorum bu taraftan diye . yine güvendik mk yine güvendik. solunum borusunu siktimin malı bizi öyle bir yerden çıkardı ki türkiye'de adım atılmayan tek yer orası olabilir.o gece saatlerce gezip en sonunda bulduk arabayı. neyse artık diyoruz ki her şey bitti gidiyoruz bu mal demez mi " beyler durun ben kullanayım ehehehuue "diye. bu sefer ve son kez güvendik bu arizona kertenkelesine. neyse tam geri dönüyoruz artık yorgunluk var üzerimizde uyumuş kalmışız. aniden bir "patttt" sesi ile uyandık. ne oldu lan demeye kalmadan olayı anladık. bu amına yumruk attığımın malı o da uyuya kalmış gidip duran bi taksiye arkadan geçirmişiz. polis falan derken onunla da uğraştık en sonunda eve geldik. daha da o beyninin nöronlarını siktiğimin kenan'ı ile bir yere gitmem. güvenmek mi bir daha asla.
  şimdi siz diyeceksiniz ki bu hikaye ile bu başlık ne alaka amcık seni diye.
  kenan'ın soy adını vereyim o zaman siz de anlayın.
  " kenan güvenolmaz "

  2 kardeş efsane güldüm allah affetsin dkdkdkdn - masumpsikopat 13 Eylül 2017 14:06
  2 muh te şem uxnajznajxnajzhahz - xedegerveren 13 Eylül 2017 14:07
  3 sorma dostum sorma şimdi ben de gülüyorum da o zamanlar çok zordu asdfghjj - beyonder 13 Eylül 2017 14:09
  1 bu başlıktaki best of diyebilirim. 😂 - kedivelisi 13 Eylül 2017 20:30
  teşekkürler bakalım çıkarız inşallah instaya 😀😀 - beyonder 13 Eylül 2017 20:35
 • 0
  +0
  -0

  (bkz: alan)
  tamam pek ilginç olmayabilir ama "alan mı yoksa veren mi eheuehreu" gibisinden iğrenç cinsiyet esprileriyle karşılaşabiliyorsunuz...

  1 allah affetsin o cinsiyet esprisine güldüm şu an assdfsfg ama tabii ki yanlış bişey yapılmaması lazım - beyonder 13 Eylül 2017 14:24
  1 bunu yapan insanın 50 küsür yaşındaki müdür yardımcısı olması daha şey oluyor jdkcjs - sessizbiri 13 Eylül 2017 14:27
  1 kasabalı sonuçta çok da şey etme biliyorsun neleri var bizim orda asdffgjhj - beyonder 13 Eylül 2017 14:29
  1 (bkz: şişeye oturarak ölmeyi beklemek) kdksjs - sessizbiri 13 Eylül 2017 14:51
  1 hahahaha ben de onu kastetmiştim.kasabanın gururu o adam asdfghjjk - beyonder 13 Eylül 2017 14:52
  1 harbiden ya xkdksj - sessizbiri 13 Eylül 2017 15:02
 • :) - filankes 13 Eylül 2017 15:10
  "xır" olmadığına sevinmesi lazım :) - filankes 13 Eylül 2017 15:11
  bu bile yeterli insanın aklına aynı şey geliyor :) - kara12 13 Eylül 2017 15:24