Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("ekşi sözlük") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 3
  +6
  -3

  1999'dan bu yana devam eden internet sitesi. yazarları kendilerinden pek haz ettirmiyor be.

 • 42
  +56
  -14

  chpli ve hdpli olmayanların barınamadığı gruplaşmanın yaygın olduğu kendilerini elitist görenlerin sözde demokratik ortamıdır. birde eleştiriye gelemezler hep kendi dedikleri doğrudur.
  mhpliyim dediğimde atılmıştım mesela böyle bir moderasyona sahiptir.

 • 7
  +9
  -2

  agar io yüzünden nefret ettiğim yer. takım oluyorlar ipnece taktiklerle yiyorlar adamı :( artık oyunda yazdığım nicklerin çoğu "oç ekşi","amk ekşisi" gibi şeyler. tabi bunları yazdığım için beni yiyorlar. onlar yedikçe de ben daha çok sinir oluyorum yine bunları yazıyorum. kendi nefretimi kendim besliyorum.

 • 4
  +6
  -2

  ota boka faşist yaftası yapıştıran sözde sevgi kelebeklerince istilaya uğramış sözlük. haftada 5 tanım zor giriyorum. bir zamanlar tadı tuzu vardı.

 • 3
  +3
  -0

  ilk kalem ağrımız ve pir ile büyüğümüz olan sözlük. ne haldedir acep, bilemiyorum. mazidir, geçmiş gitmiştir, arada bazen uğranan yerdir. telefon kulübesi gibi işte. arada uğranan.

 • 1
  +6
  -5

  büyük sözlükler içerisinde en iyisi. daha mantıklı insanlar vardır içinde mesela inci'ye göre. beni almadılar canları sağolsun. ayrıca propaganda amaçlı yazılmamış mantıklı eleştiri ya da savunmalarla karalanmaya çalışılır biri çıkar ''allaha sövüyolar aqq'' der falan onları siktir edin.

 • 0
  +0
  -0

  arada kendimi kaybedip giriyorum böyle etnik artıkların hepsi nasıl bir araya geldi merak ediyorum

 • 0
  +1
  -1

  bak bak, içerisinde şöyle şeyler yazanlar barındırılıyor. yok mu lan bir savcı şu leş yuvasını kapatacak? deli olacağım.
  türkiye cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanına aleni "götveren" diyor adam. değil kendisinin silinmesi, entrysi bile silinmiyor. yok mu olm şu lağımı kapatacak bir baba yiğit? ciddi soruyorum.

  al link, götüne sokarsın

  3. şahıslara açık açık hakaret etmediğin sürece problem yok,yani kafa varsa dolaylı yoldan tüm sülalesini sikersin - tengri 04 Eylül 2015 17:22
 • 8
  +8
  -0

  Sitem ediyorsunuz ama bazılarınızın da onlardan farkı yok.Ekşicilerin genellikle savundukları görüşler sevmediğim ve hiç bir zaman sevemeyeceğim tarzdan olsa da,buradaki bazı arkadaşlarda da aynı durum söz konusu. Asosyal sözlük yazarlarının savunduğu şeyler genellikle ekşicilerin tam tersi olsa da, yaklaşımlar ve yaftalama konusunda hiçbir fark yok. Bu sitedeki bir kaç geri kafalı,başkaların düşüncesine saygısı olmayan insanlar da yaftalama işini gayet iyi yapıyor. Hatta bunu genellikle küfürle yapıyor. Eleştirdiğiniz kişilerin düşünce yapısı olarak bu sözlük de farklı değil. İleride bu durumla asosyal sözlük ailesi de karşılaşacaktır. Siteden adam gitmesin diye,veya modların kendi görüşlerine uyuyor diye,veya zamanında arkadaş oldular diye, bazı arkadaşların yazdıklarını görmezden geliyorsunuz. Anayasa'ya uygun hareket edilecek diyorsunuz ama bir kişinin yazdığı yorum altına,karşı tarafa alenen küfreden insanları sözlükte barındırıyorsunuz. 1 olur 2 olur eyvallah ama bunu düzenli şekilde yapan insanlar var. Sonuç olarak,ekşi de asosyal de inci de aynı. İnsan olan yerde tek tip görüş bekleyemezsiniz. Ekşi'de terör örgütü destekleyen tipleri zamanında silmediği için şu an ekşi'de çok sayıda böyle yazı mevcut. Eğer asosyal sözlük bünyesinde de önlem alınamazsa,görüş farketmeksizin bir çoğunluk olacaktır. Çünkü asosyal linç takımı var bir kaç kişilik,hemen üşüşüyorlar insanların başına. İleride sorun olacaktır. Düşünce özgürlüğü olduğunu da unutmamak lazım. Ama terör desteklemeden.

 • 1 bu ne kadar güçsüz bir yönetim ya. - aris velouchiotis 02 Ekim 2015 14:05
 • 0
  +3
  -3

  ben de yazar olamadım amk. ama yaptığınız çoğu elestireye bsg diyorum. size herhangibir başlıkta ana avrat şoven bir dolu mhp'li bulabilirim. ama akp'lileri rezil ediyorlar cidden amk. içinde akp dışında her görüşten insan var terör örgütleri de dahil. devlet ya da savcısı şikayet etmiyorsa ben yönetim olsam benim de sikimde olmaz çoğu sey(siyasi amk tabi terorculer dahil).

  bugün buraya gelen 5 hdp'li den 3'ü ne ugrasacam bu mallarla diye gider,(bak mesela yukarda secilmis cb'ye gotveren diyorlar savcilar goreve yazmissiniz, dun bi arkadas secilmis 80 hdp milletvekiline kopek dedi sikinizde oldu mu? sikayet etsen savcilar siker iste. sen soylemeden savci elde fare sozluk sozluk gezsin mi cb'ma kufur mu etmisler diye amk) ben kadın olsam bu kadar sık soklu başlıktan rahatsız olurum. onlar karaysa biz de lacivertiz çeşitlenin amk.

 • 1
  +1
  -0

  hatasız coollar topluluğu.Türkiyenin medar-ı iftiharı.

 • 4
  +6
  -2

  31 çekmekten yüzleri mayın tarlasına dönmüş bütün bilgisayar başından kalkmadan ülkede ki herşeyi eleştiren kafalarının içinde beyin yerine yarak taşıyan embesiller topluluğu

 • 1
  +2
  -1

  ulan ülkenin en iyi sözlüğü ya da en buyuk sozlugusun anladım da 8 ay oldu hala 4400 kişi var yazarlık sıralamasında amk bu nasıl bir sistem.

  1 ben rahat 1-1.5 sene bekledim yahu. sıralama da başa gitmende önemli değil. bazen tekrar 10 entry gir diyip geriye atıyor. - kurnazsporcu 03 Aralık 2015 03:22
  1 ben zaten yazmayacağım ama arada bakıyorum sıraya acaba ne yapmışlar diye - aris velouchiotis 03 Aralık 2015 03:24
  1 sıralamada ilerlemen için günlük girmen lâzım. birde entry girme hiç. - kurnazsporcu 03 Aralık 2015 03:26
 • 1
  +4
  -3

  Gerek mizah, gerek eleştiri, gerek etkinlikleri ile gerçek bir sosyal platform olduğunu gösteren sözlük.

  Seviyorum eksi sözlüğü.

 • 19
  +21
  -2

  keriz siken. bedava üyelik verseler yazmam. ben yazacağım, benim yazdıklarımdan kanzuk para kazanıp beni de it yerine bile koymayacak. sikerim öyle işi.

  mesela burada da reklam gelirleri yazarlara dağıtılmayacak olsun, burada da yazmam.

 • 1
  +1
  -0

  sadece bilgi entrylerine bakmak için girerim gerisi nasıl tayyibe ya da akpye daha iyi üstü kapalı söversem debeye girme derdine milletin kendini şekilden şekle sokuşundan ibaret bir yer.

 • 3
  +3
  -0

  aşırı derecede siyasal tutumu olan sözlük. onun dışında pek fazla bilgim yok.