Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("deliduman") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  bir emrah serbes kitabı.

  "markete gidip mayonez alamayacak kadar gerizekalıysanız, üç katı maliyetinde evinizde üretebilirsiniz."

  "olsun, hatırlanmıyorum diye unutacak değilim."

 • 5
  +5
  -0

  emrah serbes'i keşfetmemi sağlayan kitabı. edebiyat öğretmenim sınıfa bu kitapla gelmişti ve emrah serbes'in kefşettiğim ilk kitabı buydu. bende yeri ayrıdır.

  --- spoiler ---
  tek başıma da kalsam, dünyanın bütün hükümetleri ve onlara oy verenler bana karşı da olsa, dünyanın bütün hükümetlerine karşı ayaklananlar ve onlara destek verenler bana karşı da olsa; bütün dünya, yedi milyar küsür insan tek tek bana karşı da olsa...
  --- spoiler ---

 • 2
  +2
  -0

  "kırılan bütün kalplerin hesabını soracağız." sözü yanılmıyorsam bu kitapta geçmekte.

 • 4
  +4
  -0

  --- spoiler ---
  keşke yaşarken tanışmış olsaydık. yazık. çok yazık. gerçekten bana hitap eden bir martıydı. o martıyla arkadaş olmak isterdim. o martıyla uçmak isterdim. o martıyla vapurların peşine takılıp dans eder gibi sağa sola süzülmek isterdim. o martıyla sırf insanlar mutlu olsun diye, karnımız tok olduğu halde atılan simit parçalarını yemek isterdim. o martıyla çatılara tüneyip gün ağarırken ortalığı velveleye vermek isterdim. o martıyla gökyüzünün sessiz maviliğinde bir metronom çubuğu gibi alçalıp yükselmek isterdim. o martıyla deniz fenerlerinin üstünde döne döne uçmak isterdim. o martıyla köpüren dalgaların arasında evimizdeymiş gibi rahat ve telaşsız gezinmek isterdim. o martıyla akşamüstleri dalgakıranlara konmak ve geçip giden günleri düşünmek isterdim. o martıyla yağmura bakmak ve hayatımızdan sessiz sedasız çıkıp giden insanları özlemek isterdim. o martıyı öpmek isterdim, o martıyı öpmek isterdim dostum.
  --- spoiler ---