bugün
 1. 8
  +
  -entiri.verilen_downvote
  cem adrian'ın tuz buz albümündeki birsen tezer ile harikalar yarattığı şarkı. link --- spoiler --- beni hatırladın mı yüzümdeki çizgilerimin ressamı hatırladın mı bu benzersiz eserini beni hatırladın mı kalbimdeki harabelerin mimarı hatırladın mı nasıl yıkıp döktüğünü her acı zamanla geçmez her giden mutlaka dönmez her aşık bir gün affetmez kalbi artık çarpmayınca her ateş küllenip sönmez her yara bir gün iyileşmez her umut yine yeşermez artık hiç inanmayınca beni hatırladın mı kalbimdeki parıldayan o elması hatırladın mı nasıl söküp aldığını beni hatırladın mı o rengarenk rüyalarımın hırsızı hatırladın mı bıraktığın kabusları her acı zamanla geçmez her giden mutlaka dönmez her aşık bir gün affetmez kalbi artık çarpmayınca her ateş küllenip sönmez her yara bir gün iyileşmez her umut yine yeşermez artık hiç inanmayınca beni hatırladın mı sırılsıklam şarkılarımın şairi hatırladın mı bu titreyen ellerimi --- spoiler ---
  2her acı zamanla geçmez / her giden mutlaka dönmez - maviportakal 15.11.2017 00:36:20 |#3513564
 2. 5
  +
  -entiri.verilen_downvote
  ''her aşık bir gün affetmez kalbi artık çarpmayınca''
 3. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
 4. 6
  +
  -entiri.verilen_downvote
  çok iyi şarkı. adam yine muhteşem iş çıkarmış. "her yara bir gün iyileşmez her umut yine yeşermez artık hiç inanmayınca"
 5. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  her bir cümlesinde anlam yatan ve çok güzel olan bir cem adrian şarkısıdır . dinlemeyenlere tavsiye edilir.
 6. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  mahveden şarkılarda bugün. birsen tezer nasıl bir kadın o ses nasıl rahatça yükseliyor diye sordum kendime ilk dinlediğimde. tertemiz sanki yattığı yerden söyler gibi rahat zorlanmadan yanında canlı söylüyor sanki. cem adrian'a diyecek laf yok zaten. mis gibi bir kayıt. yılın en güzel kış şarkılarından biri. dinleyince her aşkın affedilmediğini anlayacaksınız biraz kalbiniz sızlayacak. ama yine de seveceksiniz.
 7. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  tek kelime ile muh te şem
 8. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
  “beni hatırladın mı kalbimdeki harabelerin mimarı ?”
 9. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  2017 yılında “Tuz Buz” albümüyle yayınlanmış, Birsen Tezer’in de eşlik ettiği bir Cem Adrian şarkısı. . Beni hatırladın mı? Sırılsıklam şarkılarımın şairi, Hatırladın mı bu titreyen ellerimi?
 10. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
 11. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  her acı zamanla geçmez her giden mutlaka dönmez her aşık bir gün affetmez kalbi artık çarpmayınca
 12. 11
  +
  -entiri.verilen_downvote
  çokkk geç buldum ama iyi ki bulmuşum. link dün saatlerce dinleyip hüngür hüngür ağladım ne kadar güzel bir şarkı bu ya. geçmişte yarım kalmış aşkların, sevilmeyişlerin, ortada kalmış sevdaların elinden tutuyor adeta. dün gece sokak lambalarını izleyip dinledim ve düşündüm. bazı şeylerin bitişi güzel olsaydı keşke. geçmişe dönüp yüzleşebildiğimizde yüzümüzde bir pişmanlık olsaydı, beraber yaşadığımız o günleri düşünüp maziye dönebilseydik... ama bu şarkıyı dinlerken düşünebileceğim tek kişiyi yıllar sonra gördüğümde beni görüp kaçmıştı benden. "beni hatırladın mı?" diyip yüzüne bakmama fırsat bile vermemişti. böyle olunca insan üzülüyor tabii. her acı zamanla geçmiyor, her giden mutlaka da dönmüyor ama hiç mi hatırlamıyor? ben unutamıyorum hiçbir şeyi. zihnimin içindeki mezarlıkta bold yazıyor ismi. bitti demekle bitmiyor, ihanetler, acılar hâlâ yaşıyor içimde.
 13. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote