Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("babayla yaşanan ilginç anlar") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 8
  +9
  -1

  hiç unutmam,

  mecidiyeköyden kadıköye gidiyoruz. trafik biraz yoğun. bir taraftan radyo, diğer taraftan sohbet muhabbet gidiyoruz. tam köprüye girerken adamın teki önümüze kırdı. yol verir mi babam, sıyrıldı, bastı küfürü. herif de bunu duydu, küfür edeni ede köprünün ortasına kadar geldik. bir ara herif kırdı önümüze. durdu, indi arabadan. elinde silah. ulan dedim öldük biz. bu herif götümüze ikinci deliği açacak. başladım ayetel kürsiye. işin garipi duayı da bilmiyorum.

  o arada benim peder elini koltuğun altına attı, ufak bir balta çıkardı. ulan sanki zülfikarı çıkartıyor herif. bir çekişi var, öyle böyle değil. neyse indi arabadan, senin ananı sikerim, götoş pezevenk diye herife koşmaya başladı. herif bir kaç saniye baka kaldıktan sonra elindeki silahı denize atıp adam öldürüyorlar diye bağırarak arabasına koşup kaçtı.

  ailede beş yıl espri konusu olmuştu bu olay

  çok çok çok büyük adamlık köşemizde bugün; - rakunettin 12 Haziran 2017 16:28
  1 tşkler, tşkler... bu babanın oğluyum... - patiklipenkuen 12 Haziran 2017 17:00
 • 4
  +4
  -0

  babama laptoptan fenerbahçe'nin maçını açıp,televizyona bağlıyordum. hasta fenerbahçelidir. büyük bir heyecanla beklerken ben bağladım. şöyle dedim: "baba o kadar bağlıyoruz,hizmet bedelini ne zaman ödeyeceksin tarafımıza?" dedim. şöyle karşılık verdi: "sen bana 19 yıllık hizmet bedelini ödedin mi?". tüm maçı sessiz bir şekilde izledim.

 • 1
  +1
  -0

  babamların yatak odasıyla benim odam yan yana. bir gece telefonda arkadaşımla konuşuyorum, duvara tıklatıp beni odaya çağırdı. gittim ve dedi ki "kendi kendine mi konuşuyorsun yoksa birisiyle mi?"
  bir kere bir hafta boyunca her gün bana "anormalsin" diyip durmuştu.
  teşekkürler baba.

 • 8
  +9
  -1

  az önce babamla birlikte marketteyiz,genelde yardım etmek için dururum. öğrencinin biri geldi saat 3 mü ne yeni uyanmış belli,ekmek aldı falan giderken iyi geceler dedi. babam da artık ne kadar alıştıysa bu durumlara iyi geceler tatlı rüyalar abisinin hadi güle güle dedi.bense oturup izledim.

  1 abisinin derken kardeş çorumlumusun - kenblock 19 Mart 2017 16:49
  karabüklüyüm,burda ünlüdür abisinin, ablasının ,dayısının vs. - birkartanesi 19 Mart 2017 16:51
 • 5
  +7
  -2

  babamla alışverişe çıktığımızda denediğim kıyafete bakmadan "güzel olmuş, hadi al da gidelim" der.

  bir gün gittim dekolteli bir bluz denedim. yine aynı şekilde "iyi olmuş, al gidelim" dedi. ben de aldım.

  her neyse iki üç hafta sonra düğüne giderken giydim ben aldığım bluzu, "bu ne" dedi babam kfldkgllfl

  dedim "hani baba geçenlerde aldık ya iyi olmuş dedin falan". "yok" dedi, "ben farketmemişimdir, giyme bunu bir sürü sığır olacak orada istemeye kalkarlar döverim" dedi kflsklfldmvl

  velhasıl kelam ben o bluzu giydim. düğünde kuzenim baktı, çok geçmeden şal getirip örttü üzerime.

  her seferinde yapıyor bunu babam :(

 • 4
  +4
  -0

  i̇lk araba sürüş deneyimim daha 15-16 yaşlarındayım en büyük çocuğum ya hevesliyim adam da gaza geldi verdi arabayı. ani bi kalkış yaptım "canın sağolsun." dedi ilerliyoruz polis var kavşağı döndüm yavaşça polisi geçtik aniden heyecan yapıp gaza bir asılmamla babamın el frenini kavrayışı bir oldu. o gün yemin etti sana bir daha araba vermem diye sonrasında ne zaman araba kullanamayacak olsa anahtarı uzatır saçma bir çelişki anlam veremiyorum.

 • 1 benim babam da mutfağın önünden geçerken bizden su istiyor. - pandayabenzetilenkız 26 Nisan 2017 19:04
 • 3
  +3
  -0

  i̇lk sürüş dersimde (max 13 yaş) el frenini kaldırmayı unutmuşum heyecanla, baba bu araba bozuk gitmiyor, dedikten sonra ensede başlayan yanma hissiyle ağlamamdı dksks

 • 2
  +2
  -0

  4.sınıfa giderken kamyon sürdürmüştü. i̇lk defa araba kullanınca uzun süre ortalıkta ben büyüyünce ilk kadın kamyoncu olacağım diye dolaşmıştım.

 • 7
  +7
  -0

  okuduğum dönem 15 tatile yaklaşırken babam bana karnen kötüyse hatırlatma dedi.
  bende karne akşamı bir şey demedim diğer gün biz neyiz lan burda karneni göstermiyosun deyip dövmüştü.
  ruh hastası aq.

 • 3
  +3
  -0

  o sıralar farm wille bağımlısıyız birbirimize oyun isteği gönderir level atlıyoruz işte neyse babam bilgisayarda bende tablette sevgilim hakkında konuşuyorum (5.sınıfta ne sevgilisiyse) babam bilgisayardan mesajlarıma girmiş okuduktan sonra bana dönmesi bir oldu sonra sana küstüm diyip tüm gece yastıkmışım gibi davranmıştı yemek vermeyin buna diyordu

 • 1
  +1
  -0

  bir keresinde babama arabanın anahtarı nerde baba diye sormuştum. yukarı çıkıp (dublex evde kalıyoruz) anahtarı alıp ayağıma kadar getrmişti ve " al oğlum bu anahtar bu da harçlık(200 dinar) git karı kızla ye oğlum" demişti
  (bkz: kesin yaşanmıştır)

 • 2
  +2
  -0

  az evvel oldu birisi. evin kredi kartı bende durur çok zamandır her harcamayı ben yaparım vs... az önce geldi yanıma olay şöyle

  --- spoiler ---
  + şu hesap özetine bak hesap özetine
  - (çok geldi lan galiba) ne hesap özeti baba bak anlatılamayacak kadar büyük bir anlatım bozukluğu benim hayatımın özeti boşver hesabı.
  + hayatını sikeyim ne aldın lan 1900 liralık.
  - hassiktir kaç?
  + anlatım bozukluğu ne lan?
  - ney?
  + anla.. sikeyim geçmişini kartı ver.
  --- spoiler ---

  ahsdgfd 3 gün sonra yine uğraşamıyorum diye bana verecek. kontrolü yitirmişim ama yaklaşık 1300 lira harcamışım cidden.

  3 anla.. sikeyim geçmişini kartı ver. - emeklisiirbaz 13 Kasım 2017 02:38
 • 7
  +8
  -1

  bugün griptim ve yataktan çıkamadım. annem iş yerindeki arkadaşlarıyla buluşmak için dışarı çıkmıştı. evde babam, kardeşim ve ben kalmıştık.

  gribim diye de babam ilgi göstermek için bol acılı tarhana çorbası pişirip bana yedirmek için odama geldi. beklediğimden de iyi yaptı ya da bana öyle geldi. neyse.

  en son telefonda konuştuğum babamla adaş olan bir arkadaşın adı dilimde kaldı ve babama yanlışlıkla ellerine sağlık baba diyeceğime ellerine sağlık diye baba yerine adıyla hitap ettim. adam bir an şaşırdı birkaç saniye bana baktı. sonunda ben senin kankan mıyım lan dedi gitti.