Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("başkent üniversitesi") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2 helal olsun aq nasıl bu kanıya vardın - eaglegodz 06 Ağustos 2016 03:41
 • 0
  +0
  -0

  adeta kolej havasındadır. sosyal ilişkiler aldatıcı olabilir, dikkat edilmelidir. söylemeden geçemem mezun olunca "ulan herhalde bişeyleri yanlış yaptık" hissi oluşturması kuvvetle muhtemeldir.

  canım okulum.

 • 0
  +0
  -0

  ortamı samimiyetsiz geldi bana. hani çıkar peşinde koşan ve arkadaşlıkları bu uğurda olan insanlar vardır ya sanki okul onlarla dolu. ayrıca nüfusun yüzde 80 i filan kızdır kiminin işine gelir bu ama beni rahatsız ediyor çünkü kızlarla samimi olamıyorum

 • 0
  +1
  -1

  tercih dönemi seçmeyi düşünen varsa diye bir tanıtım yazısı yazayım diyorum hoş, ya 1 kişi vardır ya hiç yoktur muhtemelen :d
  şimdi öncelikli olarak eğitimden bahsedeyim. okulun gerek kurucu rektörü, gerek rektörü doktor ve okul en başta da tıp üzerine kurulmuş. dolayısıyla en çok üstüne düşülen bölümün tıp fakültesi olduğunu söylemek yanlış olmaz. fakat tıp fakültesi dışında da bildiğim kadarıyla şartlar ve hocalar gayet iyiler.
  ortama gelince, okul genel olarak "ankarada okuyayım, param var, puanım leş değil ama iyi de değil" öğrencileriyle dolu. başarı seviyesi de, samimiyeti de ona göre. kampüsteki 5 arabadan 3ü lüks mesela bu insanı bir miktar üzüyor :/
  bir de kampüsten bahsedeyim. kampüsü şehrin dışına doğru kalıyor, dolayısıyla ulaşım uzun sürüyor fakat zor değil. çünkü okulun servis sistemi çok iyi, sürekli olarak şehir merkezine servisler ve sabah akşam olmak üzere de semt servisleri var ve servislerin tamamı ücretsiz. kampüs genel olarak güzel, yeşillik bir yer. içerde starbucks gibi kafeler yok, okulun işletmesi dışında yiyecek yeri açılamıyor neden bilmiyorum açıkçası. halbuki bi starbucks açsak parayı bulurduk da neyse.
  genel olarak binalar yeni, okulda sürekli bir yerlerde inşaat oluyor bir yerleri yeniliyorlar ama inşaat gürültüsünde ders işlediğimi hatırlamıyorum pek.
  şahsi değerlendirmem, eğitim açısından eh işte, içindeki insanlar açısından kötü ve kampüs olarak da iyi bir üniversite olduğu şeklinde. daha ayrıntılı bilgi isteyen olursa yeşillendirebilir.

 • 0
  +1
  -1

  hazırlık konusunda biraz puştluk yapıldığını duymuştum da asıl saçmalığı şuydu instagram itiraf sayfasında abaza kızlar araba plakasıyla erkek soruyolardı. gerçi içi dışı bir kızın

 • 3
  +3
  -0

  canım üniversitem. umarım en kısa zamanda her şey yoluna girer de kavuşuruz.

  tanım: ankara’da bir vakıf üniversitesi. sanılanın aksine pelinsu ve berkecanlardan oluşmaz.

  1 fakat pelinsu ve berkcanlar çoktur. hangi bölüm? - jaehaerys 26 Mart 2020 12:05
  okul öncesi öğretmenliği - justrr 26 Mart 2020 13:28
  kolay gelsin :) - jaehaerys 26 Mart 2020 15:04
  teşekkür ediyorum :) - justrr 26 Mart 2020 15:42