Başlığı Düzenleyin:


* Eger varolan bir baslik girerseniz, bu basligi ("asosyal") ve tum entirilerini oraya tasimis olursunuz.

Başlık Tipini Değiştirin:


* Bir basligi sabitlemeden once o basliga bugun entiri girildigine emin olun. Girilmemisse de siz girin. Sabit basliklar; sol kanatda her zaman ilk sayfada ve yukarlarda, koyu renkli olarak gozukecektir.

Başlığı Silmek İçin Tıklayın:

Başlığı kilitlemek için tıklayın:

Secilen Entirilerle bir sey yap

0 adet entiri secili.

 • 2
  +2
  -0

  sosyal olmayan insan davranışları sergileyen bireye verilen ad.

  kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmeyen kişidir. kimsenin olmadığı sakin yerler bu tip insanlar için her zaman ilgi çekicidir. kalabalık ortamlarda genelde saklanma isteği içindedirler. bu yüzden toplumdan zamanla uzaklaşırlar.

  kendi dünyalarını inşa ederler.

  evolution revolution love

 • abi çoğu mecrada kullanırım ben bu adı. ve tesadüfen nete yazdım. buraya düştüm :)) - asosyal 07 Mayıs 2015 02:41
 • 2
  +3
  -1

  uyum sorunu yaşayan demek. gel gör, günümüzde asosyal tipler sosyal tiplerden daha birikimli. hayatı ıskalıyorlar mı? evet, ıskalıyorlar.

 • 2
  +3
  -1

  içinde bulunduğumu düşündüğüm durumdur. acıtasyon yapmak istemem ancak kimseye anlatamayacağım kendimi bile bir türlü inandıramadığım zor ve fazlasıyla tuhaf şeyler yaşadım. dış dünyaya hala adepte olmaya çalışıyorum. ilaç kullanmak istemiyorum ancak ilaçsız da olmuyor. ana sebebi bu olarak görüyorum. muhabbetler çok sıkıcı ve çekilmez bir hale bürünmeye başladı .böyle sanki insanlar gerekli gereksiz her şey hakkında durmadan konuşuyor hiç komik olmadığını düşündüğüm şeylere gülüyormuş gibi. hı bir de onlardan sıkıldığım kadar onlardan benden sıkılıyor gibi hissediyorum. sonra snapchat instagram falan böyle bir saçma bir komik geliyor . ( gerçekten gerekli kullanım dışında ) tabii tercih meselesi ben karışamam .sadece görüşüm bu yönde.sosyal medyada da asosyalim kısacası. gerçekten can sıkıcı bir durum. izole edilmiş hissediyorsun ancak yalnızlık sana daha cazip geliyor. insan sosyal bir varlıkmış sanırım insan değilim.