bugün
 1. 17
  +
  -entiri.verilen_downvote
  2020 yılında X üniversitesinden mezun olduğumda yaşadığım saçma sapan anı birikimine katkısı olan bilgiden çok ego sahiplenmiş teknikerlere... -stajyer gördüklerinde sıfatı eşgalleri bok görmüşe dönen , laz müteahhitlerin "ha buraları hep biz yaptuk" cümlesinde bulunan yüksek egoya sahip olmaları gibi yüksek benzerlikleri barındıran kişilerle tanışmak fırsatı bulduğum için kendimi bahtsız olarak nitelendirdiğim tecrübe birikimlerinden biridir. "sormazsan öğrenemezsin" diyor çok değerli arkadaşlarımız. sanırsın sirkeyi o icat etmiş. insanın kendisini "acaba gözükmüyormuyum lan ben" düşüncesiyle başbaşa bırakıp stajerlik dönemini büt stresinin yanında şizofrene bağlatacak düşüncelerle oyalayan bakışlarını görmezden niye gelirsin? ayakta durmaktan dizlerim dile geldiğinde oturmaya yeltenmek gibi bir hata yapacağım , sanki padişah koltuğuna göz dikmişim beni asacak cellat arıyor. yav güzel ablacım trendyolda 100 tl bu tabure. "ay bu ama erkekkkk" şeklinde sezeryan ameliyatına girecek hastadan ulu ve yüce bir ses gelir. "ama ablacım benim niyetim eğitim" deme şansınız yoktur. bu türlü sıkıntıların içinde birde tabiri caizse sağda solda hürrem sultanın manevi kızlarıyla , kanuni sultan süleymanın torunu olan dallamalarıyla uğraş. STAJYERİN YÜZÜ GÜLERMİ BE. NOT: Şahsi ve öznel yargılara dayanılarak yazılmıştır. Samimi tekniker yokmu? Tabii ki var. Şahsımı bu sıkıntılı süreçten kurtaran X adında ki tekniker hanıma desteklerinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.
 2. 0
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Anaa benden bahsediyor arkadaş. Tüm gün boş oturup stajer hanımları kestiğimiz vakitlerden kalan zamanda ego kasiyorum. Aynn.
  4şahsınızdan bahsetmiyorum. genel ekseriyette yaşadığım bir problemden bahsetmemden dolayı rahatsızlık duyuyorsanız şahsi probleminizdir."NOT" kısmını okumak gibi bir zahmette bulunursanız ne demek istediğimi anlamanız çok vaktinizi almayacaktır. - septikyazar 24.11.2021 18:00:41 |#4278664