bugün
 1. 4
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Kocaeli'de Afgan uyruklu A.M.'nin takip edip cinsel istismarda bulunmaya çalıştığı, direnince de başına taşla vurarak ağır yaraladığı Ayşegül Aydın (16), 12 Temmuz'dan bu yana tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. gorsel
 2. 34
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Düşünsenize 16 yaşında bir kızınız var. Her şeyden esirgediğiniz, dişinizden tırnağınızdan arttırıp büyüttüğünüz kızınızı, OROSPU ÇOCUĞU Afgan'ın biri uçkuruna sahip olmadığı için öldürüyor. Ve Devlet bu Angus'ları din kardeşimiz diye ülkeye getirmiş. Not: Küfür için özür dilerim. Başka türlü anlatamazdım. Edit: Angus'lardan özür diliyorum.
 3. 22
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Taciz girişimi denilen de şey kaçak olarak bulunduğu ülkede 16 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etmek isteyip kız direnince başını taşla ezip komalık etmesi... Ben bu halkı anlayamıyorum bazen, sadece kendinden olana diklenebiliyor bu halk afgana, suriyeliye ses eden yok üstüne ses ettiğin zaman ırkçı diyorlar sana. Normal şartlarda yerin gögün inlemesi lazım şu olayda... Bak Bilale anlatır gibi tekrar anlatayım. Adam afganistandan kaçıyor senin ülkenin sınırını elini kolunu sallayarak geçiyor. İçeri giriyor gözüne bir kız çocuğu kestiriyor, sonra onu takip ediyor tecavüz etmeye kalkıyor, kız direnince başını taşla eziyor komalık ediyor. Kız ölüyor, Türk kızı he başka ülkenin evladı değil.
 4. 2
  +
  -entiri.verilen_downvote
 5. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Ayşegül Aydın’ı kimse geri getiremez artık. Ayşegül Aydın’ın ailesine kızını kimse geri veremez artık. Bu ülkenin kadınları her kesimden çok çekti ve hala çekiyor. Cezalarını her daim en acı şekilde çekerler inşallah.
 6. 23
  +
  -entiri.verilen_downvote
  Bugün öldüren Ayşegül Aydın'ın Gebze adliyesinde duruşması var. 11:50'de başlaması gereken duruşma Afgan katilin Türkçe bilmemesi ve tercüman bulunamaması nedeniyle saat 14:00'e ertelendi. Bir Afgan, kaçak olarak Türkiye'ye girdi, 16 yaşındaki bir Türk kızına tecavüz etmeye kalktı, başarısız olunca kızın başını taş ezdi. Kız komalık oldu daha sonra hayatını kaybetti. Bugün yargılanmak için mahkemeye çıkarıldı, Türkçe bilmediği için mahkeme ertelendi... bu yüzü unutmak yok
 7. 6
  +
  -entiri.verilen_downvote
  (#4277759) Unutmayın.
 8. 5
  +
  -entiri.verilen_downvote
  son durum... Ses Ve Görüntü Bilişim Sistemi(SEGBİS): Hükümlü veya tutuklulunun adli makamlar ile ifade, mahkeme vb. görüşmeler yapabilldiği özel olarak tasarlanmış, ses yalıtıımı yapılmış bir mekan içerisinde ses ve görüntü sistemleri ile donatılmş görtüntülü konuşma odasıdır.
 9. 3
  +
  -entiri.verilen_downvote
 10. 1
  +
  -entiri.verilen_downvote
  başlığa bu konuyla alakalı mühim bir yönlendirme yapmak için uğradım. fakat mumyax kardeşim sağ olsun benden önce davranmış. t: sözde feminist oluşumların her nedense o kadar da üzerinde durmadığı vaka.